Lanosy i Matizy ....

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
....ze znaczkiem FSO a nie Daewoo...??? Wczoraj słyszałem taką wiadomość w radiu Kierowców, którzy przytoczyli artykół z Rzeczpospolitej... Niezłe jaja... No i co sądzicie o takim czymś że jak takie auta będą (są właściwie nadal) produkowane ale ze "znaczkiem" FSO , to czy będziemy przyjmować takie auta w poczet klubowiczów z takimi "autami"??



[ wiadomość edytowana przez: OLI_F50 dnia 2003-09-16 10:32:22 ]
  
 
Pożyjemy zobaczymy!!
Jak takie wyjdą to na pewno trzeba będzie sie zastanowić!!
ALe dopóki ich nie ma nie ma co sobie głowy zawracać kaczkami dziennikarskimi.
  
 
O tym mowilo sie juz pół roku temu. Byly plany zeby jak najszybciej zmienic na FSO bo mogly by sie lepiej sprzedawac.
Co do ewentualnego przyjmowania to chyba odpada - obecnie mamy bardzo precyzyjny zapis jakie auto moga przynalezej i FSO Lanos i Matiz odpada. No chyba ze zmienimy cos.
  
 
zadnych lanosow i matizow w klubie. przeciez to zupelnie inne samochody. idac za tym moze przyjmowac tez posiadaczy mikrofalowek daewoo.
  
 
a ja mam Philipsa to moze być???
  
 
Ja jestem ciut innego zdania niz Pagan pewni zaraz dostane jakis komentarz

DU Polonez przechodzi bo jest polonez to FSO Matiz przechodzi bo jest FSO

o tak mysle no ale to jeszcze jest do dogadania wyankietowania itd

pozdr
  
 
Cytat:
2003-09-16 10:43:10, pagan pisze:
zadnych lanosow i matizow w klubie. przeciez to zupelnie inne samochody. idac za tym moze przyjmowac tez posiadaczy mikrofalowek daewoo.



Za późno kolego
  
 
Cytat:
2003-09-16 11:02:56, Matiziak pisze:
Cytat:
2003-09-16 10:43:10, pagan pisze:
zadnych lanosow i matizow w klubie. przeciez to zupelnie inne samochody. idac za tym moze przyjmowac tez posiadaczy mikrofalowek daewoo.



Za późno kolego



No ale masz również Poloneza...
  
 
Cytat:
No ale masz również Poloneza...



No mam i to chyba dlubanego Musi tak byc, bo smiga niesamowicie. Chyba zwykly 1,6 GLE nie zamyka szafy? A jest mozliwe, ze mial cos dlubniete, bo pierwszym wlascicielem byl podobno jakis dyrektor z FSO. Skoro poldzio ma kubelki, skorzana fajere, aluski to i mogl sie ktos pokusic na zmiany w silniku
  
 
taa, historie o poprzednich wlascicielach zawsze slysze jak szukam auta do kupienia. przerabialem juz:
-inzyniera z fso
-aktor lomnicki
-general
-ksiadz
-koles z reklamy czegos do picia
i to wszystko mialo mnie przekonac, ze mam kupic ten niesamowity samochod, w ktorego fotel pierdzial lomnicki, general i inzynier.
kolego matiziak, nie chce byc nieuprzejmy, ale do ilu wyskalowany masz szybkosciomierz, do 140?
wracajac do matizow, to to, ze sa produkowane w fabryce na zeraniu nie znaczy, ze moga znalezc sie w klubie, bo:
-do fsoak nalezec moga wlascicele polonezow i duzych fiatow, warszawki i syreny mile widziane, jak sadze.
-jak wiadomo matizy i te drugie zakonczyly rozwoj polskiej mysli technicznej. w przeciwnym razie mielibysmy analoga zamiast musso.

  
 
Do zakupu auta nikt mnie nie namawial a kupilem od znajomego.
I licznik do 180 km/h
Ale jak ktos zlosliwy to wszystko podwazy
  
 
pagan - a co z 127p, 128p, 131p, 132p, i 1100p??????
  
 
to chyba oczywiste
  
 
i Zastava 1100p też należy do Klubu????
  
 
To niech do klubu nalezą oprócz DF i PN wszystkie te auta,z których fabryka robiła przeszczepy do wyzej wymienionych,czyli chyba 131,132 i...Lancie Stratos
  
 
Temat tego typu już był....

A ja się podpisuje pod tą wypowiedzą, obydwoma rękami

Cytat:
2003-09-16 10:38:38, anmimo pisze:
Pożyjemy zobaczymy!!
Jak takie wyjdą to na pewno trzeba będzie sie zastanowić!!
ALe dopóki ich nie ma nie ma co sobie głowy zawracać kaczkami dziennikarskimi.



AdS AdS
  
 
Cytat:
2003-09-16 12:05:54, anmimo pisze:
i Zastava 1100p też należy do Klubu????



a jak sadzisz, wlascicel zastawy zapisze sie do nas?

  
 
Pagan - ja tylko pytam.


bo niedaleko mnie stoi bardzo ładna Zastawka 1100p w kolorze granatowym.
  
 
o to nalezy sie zapytac wladze wiesz, mnie gnebi tarpan, ktory ma niewiele wspolnego z fso i w wypadku zamiany kanta na tarpana pozostalbym w klubie jako sympatyk. na szczescie kolejny raz przekonuje sie, ze dobrze jest, kiedy czlowiek nie ma kasy.
  
 
Cytat:
2003-09-16 12:28:40, AdS pisze:
Temat tego typu już był....



Wiesz , szukałem takiego, podobnego, tematu ale go nie znalazłem...Tematy o FSO - DAEWOO były i o NSC, która miałaby być utworzona także, ale nic o tym by Lanosy i Matizy wychodziły by ze znaczkiem FSO a nie D.U. ... Jeśli "szef" uzna że temat taki był to go najwyżej "wciśnie " do innego wątku i tyle...