SPOT TORUŃSKI 21.09 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
gdyby nie to, że 24 i 25 września mam dwa ciulowe egzaminy to zająłbym się oprowadzaniem po mieście i załatwieniem hotelu. Niestety pewnie też pod aulą będę na krótko... pieprzone egzaminy..
  
 
Będę. Jak zwykle.
  
 
Jeśli chodzi o nocleg to można zorientować się

TU
  
 
Dzieki za cynk,niestety nie wiem czy bede na 100% sprawy rodzinne wybaczcie. Ale sie postaram
  
 
Cytat:
Przy okazji będzie film z II Spotu Bydgoskiego.



Fajnie
Niestety nie mogłem się z Tobą spotkać w Bydzi Nadrobimy w Toruniu

A jakiego koloru jest teraz Twoje auto?
  
 
Cytat:
2003-09-11 13:27:01, t_kucyk pisze:
A jakiego koloru jest teraz Twoje auto?


Teraz jest >> ZIELONO-BIAŁY <<
  
 
Nie powiem Jacek zielono-srebrny Poldek ciekawie wygląda. Rozważę taką propozycje u ojca

Jeżeli chodzi o mój to postaram się go pomalować wg innego, ale równie ciekawego projektu kolegi Jacka. Oczywiście geneza czerwono-czarna pozostaje, lecz w trochę innym wydaniu. No i mam ten kompres co z pewnością ułatwi uzyskać upragniony efekt. Teraz muszę kupić sam lakier i poczekać na poprawę pogody (ponoć w niedziele, ale wtedy prawdopodobnie wyjeżdżam wiadomo gdzie )

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
Teraz muszę kupić sam lakier i poczekać na poprawę pogody (ponoć w niedziele, ale wtedy prawdopodobnie wyjeżdżam wiadomo gdzie )

Pozdrawiam



Jeff, MAM POMYSŁ!

Pomalujemy Ci auto pod Aulą - będzie jedyny w swoim rodzaju FSOautoklub Members Polonez Edition Picasso Moonshine Remix
  
 
Cytat:
2003-09-12 19:17:41, t_kucyk pisze:
Jeff, MAM POMYSŁ!

Pomalujemy Ci auto pod Aulą - będzie jedyny w swoim rodzaju FSOautoklub Members Polonez Edition Picasso Moonshine Remix


Ciekawa alternatywa. Musimy to rozważyć
  
 
Już za tydzień spotykamy się w Toruniu.Mam nadzieję,że troszkę nas będzie,tym bardziej,że również "zapowiedziało" się kilka osób z F&F.Tutaj prośba do GDA,żeby umieścić stosowne info na górze forum.Oczywiście mam nadzieję,że się Prezes pojawi w Toruniu - będą ciekawe autka no i byc może dwa kombiaki .
  
 
Cytat:
2003-09-14 20:23:49, kaovietz pisze:
Już za tydzień spotykamy się w Toruniu.Mam nadzieję,że troszkę nas będzie,tym bardziej,że również "zapowiedziało" się kilka osób z F&F.Tutaj prośba do GDA,żeby umieścić stosowne info na górze forum.Oczywiście mam nadzieję,że się Prezes pojawi w Toruniu - będą ciekawe autka no i byc może dwa kombiaki .


No byłoby super jakby się pojawili wszyscy klubowicze Jeżeli chodzi o dwa Kombi to zobaczymy jak to wyjdzie. Krzysiek jutro skontaktuję się z Tobą na GG, gdyż muszę jeszcze coś załatwić, a nie jestem pewien, czy później będę w necie.

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2003-09-14 20:23:49, kaovietz pisze:
Tutaj prośba do GDA,żeby umieścić stosowne info na górze forum.Oczywiście mam nadzieję,że się Prezes pojawi w Toruniu


Oczywiscie info na forum i baner na głównej pojawi sie jutro (tradycyjnie już w poniedziałki są zapowiedzi imprez), natomiastt co do mojego przyjazdu to niestety sprawa sie skomplikowała po dzisiejszej akcji z moim autem - nie mam czasu naprawić go w tygodniu takze pozostaje sobota i wydatki - takze określam swój przyjazd na ledwo 50%
  
 
GDA,dojedziesz przeciez na gaziku A tak serio to powodzenia w naprawie,a ja i tak mam nadzieję,że uda Ci się dotrzeć.
  
 
Każdy chce uścisnąć dłoń PREZESA !!!
  
 
Jak dobrze pójdzie to na spocik dojadę Zielonym Kombikiem ,a jak troszkę gorzej to będę robił za balast u Jeffa .Tak czy owak będę na 100%,jednak albo autkiem,albo bez...
I tylko chciałem Prezesowi nieśmiało przypomniec o obiecanym INFO...


[ wiadomość edytowana przez: kaovietz dnia 2003-09-15 21:22:13 ]
  
 
Cytat:
2003-09-15 21:10:24, kaovietz pisze:
I tylko chciałem Prezesowi nieśmiało przypomniec o obiecanym INFO...


eee nic nie wiem o tym
  
 
Cytat:
2003-09-15 21:53:52, GDA pisze:
Cytat:
2003-09-15 21:10:24, kaovietz pisze:
I tylko chciałem Prezesowi nieśmiało przypomniec o obiecanym INFO...


eee nic nie wiem o tym

Hihi!Dzięki.Mam nadzieję,że jednak dotrzesz do Grodu Kopernika .
  
 
Nasz spocik już pojutrze,także nie zapomnijcie przyjechać Troszkę osób zgłosiło chęć przyjazdu,więc szykowac autka i walić na parking przed UMK!Ja niestety będę tym razem bez swojego kombika,ktorego remont jeszcze trwa.Przyjadę z Jeffem_Colby.Zatem do zobaczenia w niedzielę!
  
 
Cytat:
2003-09-19 17:24:11, kaovietz pisze:
(...) Ja niestety będę tym razem bez swojego kombika,ktorego remont jeszcze trwa.Przyjadę z Jeffem_Colby.Zatem do zobaczenia w niedzielę!


No to jest nas dwóch . Ja co prawda jutro w końcu jadę działać z heblami i zawiechą i sądze że opanuje temat, jednak na zupe (nie ma LPG ) już nie styknie bo trzeba m.in. długi spłacić .
Mój potworek na pewno za to pojawi się na kolejnym bydgoskim już osobiście, pewnie jeszcze bez 2.0 ale prawdopodobnie już wyspawany, wzmocniony i pomalowany .
Do zobaczenia we Toruniewie
  
 
Ja się szykuję, ale tylko osobiście, bo samochodu nie zdąże przygotować Czyli będzie brudny na zewnątrz i zaśmiecony w środku, a na dodatek cały z tyłu zawalony kartonami Ale za to już te obleśne plamy z minii zamalowałem sprayem cynkowym wiec bryczka wygląda "ciutkę" lepiej (czyli w skali od 1 do 6 - 2 zamiast 1 )
Do zobaczenia w niedzielę !!!