[Tevenet] MKIV RST Replica - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Auto polakierowane i ja jestem zadowolony A inni nie muszą być Jakieś fotki wrzucę jutro jak wytrzeźwieję
  
 
Cytat:
2011-04-23 21:41:07, tevenet pisze:
Auto polakierowane i ja jestem zadowolony A inni nie muszą być Jakieś fotki wrzucę jutro jak wytrzeźwieję



miałem do Ciebie dzwonić i pytać jak to wyszło ale wyleciało z głowy, dawaj foty
  
 
Niestety brak czasu i pogoda nie sprzyjają fotografowaniu, mam tylko coś takiego:


  
 
Dobrze to wygląda Ale gdzie felgi
  
 
Felgi jeszcze w garażu


  
 
Pięknie się lśni
  
 
wszystko ładnie pięknie ale dwie rzeczy mnie martwią.
Widać zacieki



i gdzie te felgi?
  
 
ja wychodzę z założenia że jak na pierwszy rzut oka wszystko jest fajnie to się nie przyglądam .... a wygląda naprawdę elegancko ten samochodzik - pogratulowac
  
 
faktycznie Kleszczu coś jest... ale to po wypadku z kotojeleniem ;>
  
 
Felgi, kotojelenie i zacieki są nadal w garażu

A tak na poważnie to zacieki są od wody, która wypłukała pastę polerską. Chyba, że Ty Kleszczu widzisz coś, czego ja nie widzę
  
 
Jak dla mnie to jest miodzio Fanie się w całości prezentuje i już nawet nie bolą mnie tak te felgi Ile taka przyjemność kosztuje?
  
 
Piotrku musiałem to wrzucić żeby w końcu świat ujrzał te felgi o które się tu rozchodzi




  
 
Oto nowe, jeszcze ciepłe, Szpiegowskie foty.
MK4 na RS7.






[ wiadomość edytowana przez: JmB dnia 2011-05-14 16:13:45 ]
  
 
no widać zacieki jak jasna cholercia
oryginały alu bardziej mi podchodzą.
  
 
Cytat:
2011-05-14 16:17:41, Kleszczak pisze:
no widać zacieki jak jasna cholercia oryginały alu bardziej mi podchodzą.



zaznacz markerem :p te zacieki, bo kurde cos slepawy chyba jestem
  
 
jak powiększysz to nawet ślady rdzy zobaczysz


Uploaded with ImageShack.us
  
 
Generalnie dzisiaj na był zacny plan wymiany zawiechy z przodu jednak znów czarnuch mnie pokonał i auto zostało na podnośniku

Szpiegowskie foty i ta miejscówka jakaś znajoma...

Co do felg to też jakoś bardziej mi się widzą te z RST. W dodatku bez dystansu RS7 będzie obcierać przy pełnym skręcie. Generalnie plan jest taki, żeby te felgi były białe. Jak będą w komplecie na aucie to wtedy zdecyduje co z nimi dalej.

P.S. Kleszczu ma rację, jak się dobrze przyjrzeć to rzeczywiście widać
  
 
bo pomalować porządnie to byle lakiernik potrafi a żeby spartolic to już trza speca
  
 
hahaha Kleszczu co to są te brązowe kreski? rudzia?
  
 
ja tam nie wiem. Podobno był malowany.