Biale kierunki przednie w RS -pytania/rady

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam, czy ktos przerabial z Was kierunki ze zderzaka rs w sposob jaki jest opisany w dziale tuning na stronie glownej? Dostac oryginalne -graniczy chyba z cudem wiec przymierzam sie do przerobienia. prosze o opinie co i jak?
  
 
dużo przerabiało osób.
  
 
rób dokładnie tak jak jest tam opisane, wychodzi naprawdę dobrze kwestia tylko dokładnego wycięcia i przyklejenia żeby silikonu za bardzo nie było widać
tak to wygląda u mnie


  
 
wiewior83 -dzieki za odpowiedz i nadeslanie fotki. mam nadzieje ze nie zmarnuje szkiel i cos mi wyjdzie...
  
 
a może by tak dać cleary...nie myślał ktoś np nad podobnym czymś?:


Uploaded with ImageShack.us
  
 
swego czasu mialem zrobione cleary w czarnym rsie, niestety za cienka plexa i troche za gietkie bylo, pozatym rysowala sie strasznie. trzeba kombinowac szklo z czegos...
a orginaly mialem juz 2 komplety - kicz nad kiczami, strasznie latwo pekaja, a jeden po roku jezdzenia sam postanowil mi wyskoczyc z auta... nastepny komplet chyba posklejam ze sierry...
  
 
a ja wywaliłem kierunki ze zdesia i wsadziłem w postoje, wiem że to nie za bardzo z prawem ale przynajmniej zdeś mam gładziutki
  
 
Cytat:
2010-08-27 21:27:32, Tomcio78 pisze:
a ja wywaliłem kierunki ze zdesia i wsadziłem w postoje, wiem że to nie za bardzo z prawem ale przynajmniej zdeś mam gładziutki


A gdzie teraz są postoje?
  
 
Cytat:
A gdzie teraz są postoje?



tam gdzie były
  
 
jakies foto zderzaka?