[MKVII] Tylna rozpórka, co gdzie i jak??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie i Panie chodzi mi o tylna rozporke taka jak ta: KLIK

jak to sie dokladnie montuje?? wczoraj oblookalem tylne kielichy ale nie mam zadnego pomyslu... moze ktos ma takie cudo zamontowane i moglby podrzucic jakies foty??
  
 
trzeba wiercic w kielichach otwory na sruby
  
 
Nie wiem czy dobrze zrozumialem, jezeli nie prosze mnie poprawic.

Wychodzi na to ze trzeba w kielichach wywiercic dziury na wylot. Od strony kol wlozyc sruby i skrecic wszystko nakretkami od strony bagaznika??
  
 
Dokładnie tak.

Albo mając spawarkę możesz wspawać sobie kawałek profila i też będzie git serio.
  
 
Na Ebay'u widziałem kiedyś rozpórke tył zakładaną NA kielichy tak jak przednią. Też myślałem nad rozpórką, ale ta którą pokazałeś jak dla mnie odpada.
  
 
Cytat:
2010-07-16 10:35:19, Venom_4x4 pisze:
Na Ebay'u widziałem kiedyś rozpórke tył zakładaną NA kielichy tak jak przednią. Też myślałem nad rozpórką, ale ta którą pokazałeś jak dla mnie odpada.



a co z nia nie tak??
  
 
Nie podoba mi się to, że trzeba wiercić w kielichach. To moje subiektywne odczucie. wiem że rozpórek takich jak pokazałeś jest zdecydowanie więcej i sporo osób właśnie takie montuje.

ps: mówiąc że "odpada" nie miałem na myśli konkretnie tej, którą pokazałeś, tylko taki typ.
  
 
gdyby ktoś się skusił na tą rozpórkę od tego sprzedawcy mogę ją załatwić troszkę taniej ją jak coś to priv i atakuje