WITAM - maras33

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
WITAM WSZYSTKICH JESTEM NOWY CHCIAŁBYM SIE DOWIEDZIEĆ KIEDY SIE SPOTYKACIE I GDZIE WOJ KUJ POMORSKIE NAPEWNO PODJADE MOJĄ MASZYNĄ

[ wiadomość edytowana przez: maras33 dnia 2010-07-27 23:16:44 ]

[ wiadomość edytowana przez: Mateklobez dnia 2010-07-28 13:55:44 ]
[ powód edycji: Edycja tytułu ]
  
 
hej
  
 
Witam na forum.

Na początek proponuję wyłączyć caps lock'a. Następnie zapraszam do zapoznania się z regulaminem forum. A informacje o spotkaniach uzyskasz z właściwego działu na forum.

Pozrawiam, Matek.

EDIT: W ogóle to nie ten dział


[ wiadomość edytowana przez: Mateklobez dnia 2010-07-27 23:30:09 ]
  
 
Cześć kolego, nie krzycz tak
  
 
Cytat:
2010-07-27 23:28:57, Mateklobez pisze:
Witam na forum. Na początek proponuję wyłączyć caps lock'a. Następnie zapraszam do zapoznania się z regulaminem forum. A informacje o spotkaniach uzyskasz z właściwego działu na forum. Pozrawiam, Matek.


jak widze te wasze powitania to...
ja bym odrazu dal sobie spokój z takim forum
zasady zasadami ale "Take it easy"


[ wiadomość edytowana przez: POMPA dnia 2010-07-27 23:35:09 ]
  
 
Witam kolejnego esso-maniaka z Bydzi
ps. na sam początek jeszcze Ci się zebrało hehe
  
 
Cytat:
2010-07-27 23:34:09, POMPA pisze:
jak widze te wasze powitania to... ja bym odrazu dal sobie spokój z takim forum zasady zasadami ale "Take it easy" [ wiadomość edytowana przez: POMPA dnia 2010-07-27 23:35:09 ]



No co? Kulturalnie wskazałem regulamin forum, każdy powinien go znać. A włączony caps lock oznacza w internecie krzyk. Przecież nie napisałem suchego "Regulamin albo śmietnik", czy coś w tym stylu
  
 
Witam


Zebrało bo najważniejszy wszakże jest regulamin!!!
  
 
Cytat:
2010-07-27 23:34:09, POMPA pisze:
jak widze te wasze powitania to... ja bym odrazu dal sobie spokój z takim forum zasady zasadami ale "Take it easy" [ wiadomość edytowana przez: POMPA dnia 2010-07-27 23:35:09 ]



Czego Jaś się nie nauczy tego Jan nie będzie umiał Wyluzuj
Swoją drogą to może właśnie dzięki zachowaniu takiemu jak Matka, nie ma na forum gorszej tragedii - słabsze jednostki eliminują się same

Ale najważniejsze,

Witam nowego kolegę
  
 
Siemanko i pozdro
  
 
Scyzoryki witają nowego zapaleńca.Daj fotki Swojego bolidu.Miłego pobytu na forum.
 
 
medaliki mówią