Problem z nawigacją.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie jest to problem z Toyotą. Problem pokrewny, szczególnie teraz kiedy wielu z nas jeździ na wakacje. Chodzi mi o nawigację. Mam nawigację MIO A701 z mapami TomTom i AutoMapa. Co dziwne AutoMapa śmiga bez problemu, a TomTom wyświetla informację brak urządzenia GPS. Nic nie dają ustawienia. Udaje się po kilkunastu próbach włączania i wyłączania urządzenia. Czy ktoś spotkał się z takim problemem. Już nie raz zostałem na tym forum mile zaskoczony fachowością kolegów.
  
 
to jeśli są dwie to pewnie jest i karta pamięci może ona wariuje mam podobną naw mio 500 i coś tez krzaczyło tylko inaczej
  
 
Cytat:
2010-07-22 19:58:32, panjarekp pisze:
Nie jest to problem z Toyotą. Problem pokrewny, szczególnie teraz kiedy wielu z nas jeździ na wakacje. Chodzi mi o nawigację. Mam nawigację MIO A701 z mapami TomTom i AutoMapa. Co dziwne AutoMapa śmiga bez problemu, a TomTom wyświetla informację brak urządzenia GPS. Nic nie dają ustawienia. Udaje się po kilkunastu próbach włączania i wyłączania urządzenia. Czy ktoś spotkał się z takim problemem. Już nie raz zostałem na tym forum mile zaskoczony fachowością kolegów.


Ja uzywam automapy bo w tych innych to mozna kota dostac zeby to uruchomic,a nie starcza mi czasu i cierpliwosci
Prawdopodobnie musisz za kazdym razem po uruchomieniu wejsc w zakladke w menu GPS i go uruchomic ,wlasnie takie tam pierdoly mnie denerwuja wiadomo ze mapa bez GPSu nie zadziala to po cholere to utrudnienie nie moze sie wlaczac wyszukiwac z urzedu?
A spruboj sobie glosnosc wyregulowac a potem zmienic bo np dzieciak zasypia,no kurna chata pierdolca mozna dostac
albo kochac lazenie po wszystkich taflach menu.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
A ja polecam Igo8 Sam z niej korzystam, menu jest przejrzyste i łatwe w obsłudze
  
 
ja też jadę na automapie, czasem dziwne propozycje, ale jak mówili moi koledzy - to tylko sugestia, potrafi się też nagle nie wiedzieć czemu zgubić, a z kolei tam gdzie miała by się prawo zgubić to się nie gubi w sumie nie narzekam, ale jak to mówią - kontrola najwyższą formą zaufania
  
 
TomToma mi się udało jakoś uruchomić. Niestety na lokalnych włoskich drogach się nie sprawdził. Miał tylko tą przewagę nad AutoMapą, że prowadził mnie z Włoch nie zatłoczoną autostradą A9 ale drogą A93 (obie drogi prowadzą do Hofu).