WARSZAWA - spotkania w Kliprze - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chcialabym sie milo zaskoczyc i tym razem widzac w Kliprze wiecej osob a nie tylko Spajkacza i Burze, pokazcie na co was stac i do czwartku.

Venus
  
 
Cytat:
2003-09-23 09:50:22, Venus pisze:
nie tylko Spajkacza i Burze



Nie zapomnialas o kims??
  
 
Cytat:
2003-09-23 11:21:17, KiLeR pisze:
Cytat:
2003-09-23 09:50:22, Venus pisze:
nie tylko Spajkacza i Burze



Nie zapomnialas o kims??



Nei bo ty juz do zeglarzy sie zaliczasz, w końcu bywasz w czwartki od ponad roku.

venus
  
 
I wreszcie mamy pretekst aby pogadać o samochodach. Prawda Kiler?

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
no to chyba czas i na mnie abym sie pokazal co prawda w piatek na 4:00 do roboty ale raz sie zyje ...
do zobaczyska
pozdro dow
  
 
to do zobaczonka dzis o 20 w Kliprze jakby co dzwoncie po info. I mam nadzieje ze Grzech i Rusty wreszcie nie skoncza na zapowiedziach.
  
 
Z nami to może być problem. Ja mam zaczątki grypy, dreszcze, katarek itp, a Rusty pracuje dziś, a juterek wyjeżdza do Whitestocku gdzie niebawem gra egzamin.
  
 
nooorma.
Przyjmij dobą zasadę - "Lepiej późno niż wcale"

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Sorry, że tam z Wami nie ma. Właśnie gorączkowo pakuję się, jutro moja pierwsza tak długa trasa Poldim, stresuję się jak nie wiem. Poza tym dzieciaki dziś mnie tak wymordowały, że nie wiem jak się nazywam.
Nic nie obiecuję, ale może za tydzień...
pozdrawiam serdecznie
  
 
To jaka szansa w tym tygodniu?? Kto sie pojawi na spotkanku.Do zobaczenia o 20:00. Czekamy na was.

Venus
  
 
Ja sie pojawie do spolki z malzonka i nwet bede mial dla Rzuby to, o co prosil.
  
 
No witam ponownie w watku warszawskim. W tym tygodniu dzis wieczoram obgadujemy sprawe slubu DJ i Gosi wiec kto sie wybiera na slub niech sie i dzis do klipra wybierze. Do zobaczenia od 20.

Venus
  
 
Janio będzie ... się starał być o 20-tej.

Venus - przywiozę... wiesz co
  
 
Również Qbk z małżonką bedą się starali być ok. 20.00 .

A jakby ktoś jeszcze jechał z okolic Bródna / Białołęki, to byłoby SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
cala moca i energia postaram sie byc jaknajwczesniej... 21-22 w tych godzinach wiec poczekajcie na mnie z uzgadnianiem...
  
 
Moje gratulacje moi drodzy, wczoraj FSO AK mazowsze pobilo rekordyobecnosci. Dzieki wam!!! Mam nadzieje ze tak bedzie czesciej. No i mam nadzieje ze nasza Niespodzianka uda sie w jak najliczniejszym gronie. Do zobaczenia!!

Venus
  
 
Tzn. ile osób było?O ile nie jest to tajemnicą
  
 
12 plus znajomi w sumie kolo 20.

Venus
  
 
Jak tam sie maidea spotkan?? Bo nie widze wzrostu jej popularonosci... Szkoda, ze to byl tylko jednorazowy zryw przed slubem piotrka DJ, ale moze jeszcze nie wszystko stracone.

venus
  
 
A czy niezrzeszeni są też mile widziani? Bo nie chciałbym pagajem dostać "na dzień dobry"...