Ogólnopolski Zlot PKE - Krasnobród 03 - 05 września 2010 - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jeszcze tylko pięć dni... i będzie się działo...
  
 
o będzie

  
 
hehe ja tez nie moge sie doczekac ja wyjezdzam z Lodzi ok 6 rano (mam nadzieje ze z dejajem) bo jestem na 8.30 umowiony w radomiu i musze tam spedzic z 3 godziny tak wiec mysle ze na 15 bedziemy na miejscu
  
 
My wylecimy najprawdopodobniej w piątak ok. 7, może wpadniemy do Bidy na śniadanko, potem pojeździmy Taxi po Lublinie na gratisach - wycieczka krajozanwczo- turystyczna
Jak dotrzemy do Krasnobrodu zaczniemy popijać tym razem nie "Mocnego Mifi`ego", ale "Mifinkoporterówkę" i będziemy czekać z powitaniem....
  
 
Fajowo wam

JA z iwańcem dotrzemy wieczorem do was bo do 17:00 to on pracuje
  
 
Niestety ludzie nie dam rady już ogarnąć tematu blaszek na zlot wrześniowy.Bardzo was przepraszam Poza tym frekfencja nie zapowiada sie za bogato i chyba prawie wszyscy ci co jada nagrode juz mieli. Tak wiec ogłaszam ze nagroda przechodnia PKE zostaje u klanu Mifich na rok, do najbliższego zlotu. No chyba ze nasz mod zadecyduje inaczej i przeprowadzi jakieś losowanie a temat blaszek ogarniemy za rok. "Decyzję pozostawiam tobie Marzena"
Pozdrawiam Paint
  
 
To co ja pamietam jedna taksówka z radio taxi 5-tka jest gratis dla przyjezdnych członków klubu espero
  
 
Nr tel. 5-ki mam - podrzuć nr boczny
  
 
Ja na zlot nie jadę Życzę Wam wspaniałej zabawy. Pozdrawiam.
  
 
Pozdrawiamy również i żałuj Ruda...
  
 
Cytat:
2010-08-31 19:40:39, mifinka pisze:
Nr tel. 5-ki mam - podrzuć nr boczny


Dalej nie mam nr bocznego - Pitbull zlituj sie bo nie pojeździmy za free po Lublinie
  
 
nie jade na zlot jestem chora :/
  
 
Zdrówka zatem życzę
  
 
to do zobaczyska w piątek wieczorem i szerokiej drogi dla was wszystkich
  
 
Ja za 15 minut wyjeżdżam życzę wszystkim szerokiej drogi i do zo w Krasnobrodzie!!!
  
 
Niestety mnie znów nie będzie autko w naprawie myślałem że będzie zrobione ale nie wyszło. Szkoda miłej zabawy!!
  
 
My juz w domku musielismy wczesniej wracac było super a dla tych co jeszcze zostali miłej zabawy do zobaczenia na kolejnym zlocie
  
 
Cytat:
2010-09-04 15:50:23, pitbull pisze:
My juz w domku musielismy wczesniej wracac było super a dla tych co jeszcze zostali miłej zabawy



Czy grzesiu został już wyruchany ?
  
 
Dzięki zlotowicze było rewelacyjnie


PS Teraz z czystym sumieniem mogę napisać do tych którzy nie pojechali - żałujcie!

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Dziekuję również za przemiłe towarzystwo, wiele humoru i wspaniałą zabawę
straty w sprzęcie i ludziach ogarnięte