Zdjęcie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam i przepraszam że zawracam głowe, ale jesteście moją ostatnią deską ratunku. Zawsze podobała mi sie LADA 2107 naweet przez krótki okres życia jeździłem takim cudeńkiem ale życie troche sie skomplikowało. Teraz moge miećtylko zdjęcie a właściwie chce zrobić sobie plakat na ściane. dlatego mam prośbe czy ktoś mółby mi przesłać takie zdjęcie. Warunek jest taki by mogli mi zrobić taki plakat zdjęcie musi być jak najwieksze i mieć jak najwiekszą rozdzielczość. Jeśli mógłym prosić otakie zdjęcie? Z góry dziękuje i podaje adres poczty: silut@wp.pl
  
 
Od czego jest Google i hasło "Lada 2107" w wyszukiwarce... obrazów oczywiście Tak ze 6 lub 8 Mpx powinno starczyć. No chyba, że ktoś z klubowiczów chce w ten sposób "uczcić" swoją Ładę.
  
 
Kolego na stronie niemieckiego klubu Łady masz to co chcesz:

www.lada-welt.de/index.html

...szukaj działu PROSPEKTE.
  
 
Ja wiem o Google, ale wszystkie zdjecia które znalazłem i przesłałem do drukowania wracały że rozmiarowo są za małe nawet jak pikseli było wystarczająco. jeszcze przeglądne niemiecką strone, ale naprawde gdyby ktoś mógł przesłać odpowiednie zdjecie byłbym wdziecny.
  
 
szukaj wg DPI - powyzej 300 minimalnie.
Jaki format ma miec plakat?
Ja niesttey nie poratuje, bo moja ostala sie tylko w formacie nikczemnym, albo na 35 mm
  
 
o jaki format to nie wiem, mało wiem o formatach i innych fachowych okresleniach fotografowania. wymiar jaki chce uzyskać to około 1*2m. Zdjęcie jakie musze mieć musi być jak najwieksze i mieć jak najwiecej pikseli. Jeszcze raz prosze o jakieś zdjęcie dla Was to chyba nie taki problem. Pozdrawiam
  
 
Kochani zawiodłem się na posiadaczach Lady. Myślałem że ktoś się zlituje i podesle mi jakieś fajne zdjęcie na ten plakat. Atu czekam i czekam i nic. Sam bym zrobił takie zdjęcie ale nie zrobie na parkingu. Bardzo Was prosze jakieś fajne zdjęcie w dużej rozdzielczości. Jeszcze raz dziękuje i czekam na jakiegoś wybawce.