Forum tylko dla zarejestrowanych?

Ankieta: Czy forum powinno być tylko dla zarejestrowanych użytkowników?
tak
nie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy chcecie aby forum było tylko dla zarejestrowanych użytkowników? Co o tym sądzicie. W kilku wątkach zauważyłem, że są takie sugestie.
  
 
byłoby wiadomo kto i co pisze, rejestracja nie jest chyba ani trudna ani zbyt długa więc nie widze przeciwskazań...
  
 
Chciece sie zamknac na swiat?! zastanowcie sie na forum nie brakuje oszolomow,ale jest tez wiele osob ktore w niektorych problemach trafnie cos zsugeruja ..... ale o wasze forum

pzdr
  
 
Moje zdanie znacie
Wszyscy zarejestrowani na motonewsie będą mogli korzystać,więc nie widzę problemów.
  
 
Cytat:
2003-09-12 13:23:11, Marcel pisze:
Chciece sie zamknac na swiat?! zastanowcie sie na forum nie brakuje oszolomow,ale jest tez wiele osob ktore w niektorych problemach trafnie cos zsugeruja ..... ale o wasze forum



Marcel, kazde forum klubowe, na ktorym sie udzielasz jest tylko dla zarejestrowanych. Dlaczego akurat tutaj chlopakom odradzasz?

Ja uwazam, ze powinno takie byc - z anonimami nie gadam ( jak bede chcial pogadac to se zaloze telefon zaufania ).

pozdr.
  
 
Cytat:
2003-09-15 08:50:57, daemon pisze:


(....) z anonimami nie gadam ( jak bede chcial pogadac to se zaloze telefon zaufania ).

pozdr.






Sami widzicie,radzę posłuchać-sam Admin do was przemówił
  
 
Cytat:
2003-09-15 08:50:57, daemon pisze:
Cytat:
2003-09-12 13:23:11, Marcel pisze:
Chciece sie zamknac na swiat?! zastanowcie sie na forum nie brakuje oszolomow,ale jest tez wiele osob ktore w niektorych problemach trafnie cos zsugeruja ..... ale o wasze forum



Marcel, kazde forum klubowe, na ktorym sie udzielasz jest tylko dla zarejestrowanych. Dlaczego akurat tutaj chlopakom odradzasz?

Ja uwazam, ze powinno takie byc - z anonimami nie gadam ( jak bede chcial pogadac to se zaloze telefon zaufania ).

pozdr.



----- chdzi mi o FireRoad (do czasu-bo juz sie otworzyli)---> takie zablokowanie!!!!! a nie takie jak piszesz D!
  
 
Cytat:
2003-09-15 08:50:57, daemon pisze:
z anonimami nie gadam ( jak bede chcial pogadac to se zaloze telefon zaufania ).

pozdr.


Dobrze gada! U nas Marczello(na OKP) też kiedyś na pęczki było anonimów-kaszane tylko siali (czytałem wszystkie posty od początku )
  
 
Luz dzieki za wsparcie -----> i jak tam decyzje BMW?
  
 
jak nie bedzie dla anonimow to WALE WAS!!!!
 
 
Ja tylko powiem ze trzeba rozroznic

zarejestrowanych (na motonews)
i memberow danego klubu (czy tam jak nazywacie)

Co do anonimow ja osobiscie ich nie lubie i chyba ten post wyzej to dokladnie pokazuje dlaczego - jak ktos ma cos do powiedzenia do chyba moze posiwcic 1 min co by sie zarejestrowac ....

to tylko takie moje zdanie

pozdr
  
 
Dobrze gada-wódki mu dać