[126p] Rally - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jeszcze czas teraz się będę zabierał za ważenie i rejestrowanie go na B1 to i blachy sie zmieni

[ wiadomość edytowana przez: mariuszplewik dnia 2011-07-05 23:41:48 ]
  
 
nie wiem jak i nie iem gdzie ale ostatnio widziałem że gośc ma opla tigre na B1 więc niezły przekręt da sie zrobić z tym b1
  
 
Kiedyś na allegro stała seryjna E-21 na B1.
  
 
Z tym B1 robią różne wały, jak sie ma znajomości to wszystko przejedzie. Ja z kolei widziałem Nissana Sunny i SC na B1.
  
 
gość mi powiedzial że jak dam trzy stówki to 2 golfa zarejstruje na b1
  
 
a w Poznaniu po zadaniu na B1 jeźdźi się każdym autem najwyżej 300 za brak kategorii
  
 
UP Wczoraj szczęśliwie udało mi się zdać egzamin na prawo jazdy, i od tego momentu powinno już wszystko iść sprawnie. W następnym tygodniu jadę na przegląd, zmieniam tablice i szykuję auto do wyjazdu na drogę
  
 
No i elegancko
  
 
wpadniemy Cię odwiedzić aby znajdź jakąś dobra miejscówkę do poupalania
  
 
Ok nie ma sprawy coś się znajdzie Dam znać jak ogarnę auto i odbiorę prawko. W Niedzielę jest rallysprint niestety nie ma opcji bym się wyrobił do tego czasu.
  
 
wiem że jest ale ja też nie dam rady poskładać auta troszkę zmieniłem mu image teraz będzie dopycona rajdóweczka
  
 
Z kad ja to znam
  
 
życie każdy to zna kto buduje auto samemu, a nie za ciężką kasę zleca top komuś
  
 
W końcu zalegalizowałem dziada przegląd przeszedł z małymi problemami ale udało się W ostatniej chwili padły mi światła poprzez zalane przekaźniki :/ Jutro już tylko po nowe tablice do wk

Po tym długim postoju jest kilka rzeczy do zrobienia z, którymi będę walczył przez kolejne dni
  
 
Impreza gra
  
 
co tam z apierdoły masz do zrobienia widże że ja musze gonić mojego trupa do przodu bo mnie wszyscy wyprzedzą w razie co zapraszam do nas na wiochę
  
 
Jest trochę do roboty min.

-światła mi znikają.
-wydech trzeba zmienić na jakiś bardziej miejski (na zloty itp.)
-wykombinować jakiś filtr powietrza, bo jak narazie nie mam nic tylko wielką dziurę w puszcze a chciałbym mieć jeszcze sprawne pierścienie
-zmienić prawe lusterko na bisowskie.
-wymienić linkę szyby kierowcy bo sie nie opuszcza.

i najważniejsze zbieżność.

Działaj, działaj i w Październiku widzimy się na RS
  
 
To co wy macie to nic, moje auto lezy jak narazie u pana który go łata
  
 
Kolejny etap, nowe blachy i waga w dowodzie
  
 
w październik ok