[mk V , VI , VII] Szukam fotki uszczelki szyby w Cabrio ...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
... od zwyklego Essa - cos mi sie kojazy ,ze ktos tak mial i chcialbym zobaczyc jak to wyglada.
  
 
Seba na ECP znajdziesz
 
 
Ooo szkoda, że nie maiłem neta bo byłem wczoraj w Złotowie więc mogłeś sobie zobaczyć.
  
 
Cytat:
2010-08-23 10:26:02, Luksas pisze:
Ooo szkoda, że nie maiłem neta bo byłem wczoraj w Złotowie więc mogłeś sobie zobaczyć.



  
 
Cytat:
2010-08-23 09:46:16, michu07 pisze:
Seba na ECP znajdziesz



W watku o uszczelkach zdjec nie ma
  
 
Czyli że co, mam iść zrobić fotę ?

Co się tak Seba dziwisz ? Pisałem, że w Wilczych Laskach organizowany jest Zlot CultStyle.pl na który jadę.
  
 
Cytat:
2010-08-24 13:46:14, Luksas pisze:
Czyli że co, mam iść zrobić fotę ?




Pewko




No szkoda,ze nie czytalem watku o tym zlocie - moze nastepnym razem
  
 
Ale Luksas ma oryginalną do cabrio a Seba potrzebuje taką uszczelke od zwykłego.
Ja mam założoną zwykła i niczym nie odbiega od tej z cabrio. Nie przecieka czy coś.
Na dole koło rogów maski uszczelka lekko odchodzi od słupka szyby bo w cabrio troche odchodzi na boki.
  
 
Cytat:
2010-08-24 16:12:58, Kleszczak pisze:
Ale Luksas ma oryginalną do cabrio a Seba potrzebuje taką uszczelke od zwykłego. Ja mam założoną zwykła i niczym nie odbiega od tej z cabrio. Nie przecieka czy coś. Na dole koło rogów maski uszczelka lekko odchodzi od słupka szyby bo w cabrio troche odchodzi na boki.



Kleszczu,machnij fotke
  
 
ciemno już i nie wiele widać ale miejsce gdzie najbardziej wystaje od słupka to tu zaraz nad rogiem maski.
Dodam że widziałem jeszcze inną uszczelke w cabrio a moja ma rant od strony szyby, podobnie jak w cabrio. Jak mi zakładali to pytali czy chce z metalowym w środku paskiem czy alu więc wybrałem tą droższą z metalowym wsadem i taką mi założyli, cena uszczelki 70 zł.


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
  
 
Wg mnie jest ok Wiec nie ma sensu chyba przeplacac 200zl wiecej ...
  
 
To zależy bo znam takiego co z Niemiec sprowadzał
Ale detal to detal.
  
 
zdjęcia z dnia.


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us