Rezygnacja z (S) na forum.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.


Dziękuję bardzo za współpracę wszystkim Moderatorom i Supervisorom. Ze względu na zmianę miejsca zamieszkania, rychłe podjęcie nowej pracy oraz całkowitą reorganizację mojego życia jestem zmuszona zrezygnować z funkcji S-ki na FEFKu.

Na moje miejsce proponuję kolegę Przemo2. Wiem, iż pełni on funkcję supervisora "Ogłoszeń" ale jestem pewna, że bez problemu poradzi on sobie z ogarnięciem całego forum oraz dalszym porządkowaniem "PiO"


Jeszcze raz dziękuję wszystkim Oczywiście z Klubu nie rezygnuje, nieobecność na zlotach nadrobimy w przyszłym roku.


Pozdrawiam
ALLka
  
 
Dziękuję Ci Olu za wszelką pomoc jaką mi udzieliłaś poprzez Forum jak i prywatnie, I te stare nasze rozmowy oraz swapowe.
Dużo wniosłaś do klubu i służyłaś jako S bardzo dobrze, bezkonfliktowo i sprawiedliwie.
Życzę wam Toradkom dożo zdrowia i jeszcze raz pieniędzy.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Ola u nas w CK mówimy "Z FARTEM".Oznacza to dużo szczęścia i powodzenia.

Olu,Radku z FARTEM





[ wiadomość edytowana przez: przemo2 dnia 2010-08-30 10:21:46 ]
 
 
Dziękuję bardzo za miłe słowa Ale jak już wspominałam z Klubu nie rezygnuję, Osła nie sprzedaję, a na zlotach się pojawimy


Wam również wszystkiego dobrego życzę