Zlot a sprawa małopolska -18.09 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Żebym ja to wiedział gdzie to jest ?
 
 
Cytat:
2010-09-04 22:39:39, przemo2 pisze:
Żebym ja to wiedział gdzie to jest ?

Przemo zakopianka słynna i jak wyjedziesz z miasta na południe to jedyny mc donald zobaczysz po ok 15 minutach jazdy
  
 
Czyli z KRK w stronę Bielska tak ?
 
 
tak właśnie pojedziesz i po prawej będzie stacja arge i za nia mc donald to tam się wszyscy spotkamy ,a jedziesz z navi?

  
 
Nie.Mam w głowie mapę i na pamięć jadę.Jak będę w Kraku to zadzwonię do Ciebie.Trudno mnie nie zauważyć no i nie usłyszeć.


[ wiadomość edytowana przez: przemo2 dnia 2010-09-04 22:58:35 ]
 
 
oki będę czekał na tel
  
 
12.00 w piątek w mogilanach na Arge/McDonald
Droga na Chyżne, zakopane, Bielsko-Biała,
Generalnie droga nr.7 (Zakopianka)

Żeby wjechać do McDonalda, zjechać trzeba przed stacją ARGE!
tak jak do centrum Mogilan
  
 
No i wszystko jasne! Reszta ekipy mam nadzieje dojedzie w sobotę w licznym gronie i wspólnie
  
 
Cytat:
2010-09-05 10:28:56, thomas77 pisze:
No i wszystko jasne! Reszta ekipy mam nadzieje dojedzie w sobotę w licznym gronie i wspólnie



tiaaa, z tego licznego grona to narazie tylko ja sie wypowiedzialem ze przyjade w sobote:/
  
 
Ty jedzie Kuba może Zetu ,Irekcity może motorkiem wpadnie a jeszcze obiecali na spocie ze przyjadą : metis,tikavi,rooberto? i inni tylko ze teraz siedzą cicho i nawet się nie określają czy jadą czy nie


[ wiadomość edytowana przez: thomas77 dnia 2010-09-05 10:49:41 ]
  
 
Jeśli chodzi o mnie to mam zamiar sie pojawić tylko pod warunkiem że trafie na tą stacje;p
  
 
Cytat:
2010-09-05 11:13:01, Robertooo19 pisze:
Jeśli chodzi o mnie to mam zamiar sie pojawić tylko pod warunkiem że trafie na tą stacje;p

więc się wybierzesz na dwa dni? dojechać łatwo jak bys dojechał pod decathlon to wyjeżdżasz na zakopiankę i jedziesz prosto po ok 15 minutach spokojnej jazdy zobaczysz jadąc z górki stację arge i za nia mcdonalda i wjezdżasz i trafiłeś
  
 
Cytat:
2010-09-05 10:41:07, sim_on pisze:
tiaaa, z tego licznego grona to narazie tylko ja sie wypowiedzialem ze przyjade w sobote:/



ja jadę na sobotę, nie wiem jeszcze o której tam dojadę bo możliwe że w sobotę będę miał zaliczenie, więc po tym jak napiszę od razu wsiadam do esa i ogień
  
 
Cytat:
2010-09-03 18:02:44, czapa_74 pisze:
To nie jest wytłumaczenie, przejechanie około 200 km w dwie strony zajmie Ci cały piątek, sobotę i niedzielę? Pamiętaj "chcieć znaczy móc" ........ Mam nadzieję że do zobaczenia [ wiadomość edytowana przez: czapa_74 dnia 2010-09-03 18:25:49 ]



w piatek pracuje. w sobote mam jechac po rodzicow na godzine 15:00, a na niedziele nie bede jechal jak wszyscy beda wracac. chcialem przyjechac w sobote, ale sila wyzsza.
  
 
Cytat:
2010-09-05 12:48:30, smallsize pisze:
w piatek pracuje. w sobote mam jechac po rodzicow na godzine 15:00, a na niedziele nie bede jechal jak wszyscy beda wracac. chcialem przyjechac w sobote, ale sila wyzsza.



ale na wieczór chociaż możesz wpaść...widzisz ja mam zaliczenie w sobotę, nie wiem jeszcze o której może być nawet o 15, więc do domu wrócę około 17 albo i 18 mimo tego od razu jadę na zlot...
  
 
Cytat:
2010-09-05 13:20:09, kub3k pisze:
ale na wieczór chociaż możesz wpaść...widzisz ja mam zaliczenie w sobotę, nie wiem jeszcze o której może być nawet o 15, więc do domu wrócę około 17 albo i 18 mimo tego od razu jadę na zlot...



...
  
 
Cytat:
jadąc z górki stację arge i za nia mcdonalda i wjezdżasz i trafiłeś


Rozumiem,że mam jej wypatrywać po prawej stronie,jak wyskoczę z Kraka na BB. Tak ?
 
 
Cytat:
2010-09-05 13:51:07, przemo2 pisze:
Rozumiem,że mam jej wypatrywać po prawej stronie,jak wyskoczę z Kraka na BB. Tak ?

tak po prawej tylko parę górek miniesz zanim dotrzesz do Arge
  
 
To będę musiał wolno jechać... Spox.. damy radę.


[ wiadomość edytowana przez: przemo2 dnia 2010-09-05 13:56:57 ]
 
 
jak nie będę miał nic w piątek to wpadnę tam do was