Zlot a sprawa małopolska -18.09 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2010-09-05 12:48:30, smallsize pisze:
w piatek pracuje. w sobote mam jechac po rodzicow na godzine 15:00, a na niedziele nie bede jechal jak wszyscy beda wracac. chcialem przyjechac w sobote, ale sila wyzsza.



tez w piatek pracuje, w sobote sprawy osobiste a w niedziele bedzie najlepiej a i tak bede tam tyle ile bede mogl
jezdzisz tylko na krakow a w inne miejsca juz sie nie chcesz pokazac, szczegolnie ze tak blisko masz ogolnopolski 1h drogi...

paliwo u nas 10% tansze niz u was wpadajcie tak zeby sie nie pomiescic
to do zo za 2tyg
  
 
Cytat:
2010-09-05 10:47:08, thomas77 pisze:
Ty jedzie Kuba może Zetu ,Irekcity może motorkiem wpadnie a jeszcze obiecali na spocie ze przyjadą : metis,tikavi,rooberto? i inni tylko ze teraz siedzą cicho i nawet się nie określają czy jadą czy nie [ wiadomość edytowana przez: thomas77 dnia 2010-09-05 10:49:41 ]


ja jade
  
 
KTO MA DWIE FLAGI I MÓGŁBY POŻYCZEĆ JEDNĄ ? :>
  
 
Cytat:
2010-09-05 14:11:06, everlast pisze:
tez w piatek pracuje, w sobote sprawy osobiste a w niedziele bedzie najlepiej a i tak bede tam tyle ile bede mogl jezdzisz tylko na krakow a w inne miejsca juz sie nie chcesz pokazac, szczegolnie ze tak blisko masz ogolnopolski 1h drogi... paliwo u nas 10% tansze niz u was wpadajcie tak zeby sie nie pomiescic to do zo za 2tyg



nie chodzi o paliwo, a o czas. z reszta nie bede sie wam tlumaczyl. bardzo bym chcial, ale poprostu nie dam rady. nie przekonujcie mnie, bo nie trzeba. duzo rzeczy do zrobienia, a czasu malo. szkoda, ze doba ma tylko 24 godziny.
  
 
ja jak zwykle na 95% przyjade narazie checi sa i plany tez bo mam zamiar wziasc swoja druga ladniejsza polowke... przyjazd w sobote i powrot raczej takze w sobote ale jak to bedzie na sto procent dopiero w ostatnich dniach przed zlotem bede wiedzial....
  
 
Cytat:
2010-09-05 15:13:30, Zett pisze:
KTO MA DWIE FLAGI I MÓGŁBY POŻYCZEĆ JEDNĄ ? :>

jeśli chodzi o flagę to ja też byłbym chętny na jedną ,jakby ktoś miał to chętnie odkupię...
  
 
na zlocie wydaje mi sie ze bedzie mozna kupic czyli co na sobote ja i zettu i jeszcze swierszcz?? ktos jeszcze w sobote z ranca chce jechac zeby zdazyc na parade?
  
 
Tak jak Piotrek pisał już wcześniej że my się razem zabierzemy z tym że wyjedziemy z Krakowa najwcześniej o 18.30 (praca )
  
 
u mnie zmiana planow. udalo sie przekonac rodzicow, zeby sami jechali do szczawnicy i sami wrocili ( autokarem ), jesli uporam sie do 18-go z byt wczesnym odcieciem i szarpaniem auta to tez jade dzisiaj auto pojechalo do mechanika i bedzie wymiana pompy paliwa ( mam nadzieje, ze to wlasnie w tym siedzi problem ).
  
 
Cytat:
u mnie zmiana planow. udalo sie przekonac rodzicow, zeby sami jechali do szczawnicy i sami wrocili


Brawo Przemek.Trzymam kciuki za Twojego Esa.Będzie dobrze.
 
 
w sprawie flag klubowych proponuje kontakt z CZAPA
  
 
Chlopakom chodzi o przejazd i wjazd na zlot z flaga.


Proponuje zrobic liste/spis zeby wszystko bylo czytelne, kto z kim i gdzie.

Niech kazdy napisze o ktorej i w jaki dzien wybiera sie na zlot.
Bedzie latwiej sie umowic na wspolny wyjazd.

12.00 piatek:
Thomas77
JmB
  
 
Ja będę na Arge już po 11-tej.Tak mi się bynajmniej zdaje.Więc...

12.00 piatek:

1.Thomas77
2.JmB
3.przemo2
4.
 
 
12.00 piatek:
12.00 piatek:

1.Thomas77
2.JmB
3.przemo2
4.

sobota godziny nie znam. niech ktos wpisze jesli jedzie tez tylko na sobote:

smallsize


p.s. co bedzie trzeba zaplacic za moja wizyte plus moja polowke zaplace na miejscu

[ wiadomość edytowana przez: smallsize dnia 2010-09-06 11:59:26 ]

[ wiadomość edytowana przez: smallsize dnia 2010-09-06 12:04:50 ]
  
 
ja się postaram przyjechać z rana, a jeśli nie to będę po południu, wszystko się okaże pod koniec następnego tygodnia...
  
 
1.Thomas77
2.JmB
3.przemo2
4. Roberto19 z nami jedzie
  
 
Sobota (godz do ustalenia)

1. Zett
  
 
Cytat:
2010-09-06 11:23:10, michno45 pisze:
w sprawie flag klubowych proponuje kontakt z CZAPA


ja chciałem pożyczyć żeby jechać z flagą na ZLOT, potem oddam.
  
 
Cytat:
2010-09-06 17:26:12, Zett pisze:
Sobota (godz do ustalenia) 1. Zett



zettu jedziesz wczesnie rano czy jak?
  
 
Cytat:
2010-09-06 18:38:32, smallsize pisze:
zettu jedziesz wczesnie rano czy jak?


chciałem wyjechać tak o 8-9.