Problem z kontrolką

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam mam problem za paliła mi się kontrolka brek na początku zapalała się i gasła a teraz pali się bez przerwy sprawdziłem poziom płynu hamulcowego i ręczny i wszystko ok nie wiem czy moja Camry 94 wersja amerykańska w automacie 2.2 ma czujniki na klockach hamulcowych ? chociaż żadnych kabelków nie widziałem a klocki wyglądają dobrze .Świeciła mi się kontrolka jakiś czas chyba od stopów taka żółty samochodzik z światełkami w tyle ale teraz gaśnie po odpaleniu silnika nie wiem dokładnie od czego jest to kontrolka a świeci mi się teraz brek dzięki z góry za szybką odpowiedz pozdrawiam
  
 
Sprawdź czy masz wszystkie żarówki od stopu.
  
 
Cytat:
2010-09-08 13:24:06, paro1 pisze:
witam mam problem za paliła mi się kontrolka brek na początku zapalała się i gasła a teraz pali się bez przerwy sprawdziłem poziom płynu hamulcowego i ręczny i wszystko ok nie wiem czy moja Camry 94 wersja amerykańska w automacie 2.2 ma czujniki na klockach hamulcowych ? chociaż żadnych kabelków nie widziałem a klocki wyglądają dobrze .Świeciła mi się kontrolka jakiś czas chyba od stopów taka żółty samochodzik z światełkami w tyle ale teraz gaśnie po odpaleniu silnika nie wiem dokładnie od czego jest to kontrolka a świeci mi się teraz brek dzięki z góry za szybką odpowiedz pozdrawiam


Zolta kontrolka -ikona auta z tylnymi lampami ,jezeli nacisniesz stop i sie zapali tzn ze obciazenie tylnych lamp jest niewlasciwe,czyli zarowki sa poprzepalane ,sczerniale lub sa niewlasciwej mocy.Posprawdzaj tylne lampy .

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer