Pomocy - Centralny zamek

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witajcie mam pytanie odnośnie zamka cetralnego a mianowicie nie blokuje tylnych prawych drzwi , słychać że chce zamknąć jednak nie przeskakuje w położenie zamknięcia. Ręcznie można przestawić w położenie blokady. Z góry dzięki
  
 
w tym modelu siłownik zamka jest niestety zintegrowany z mechanizmem zamka co komplikuje jego budowę i podwyższa jego cenę. na początek ściągnij tapicerkę i zobacz czy linki-cięgna i ich pancerze są dobrze zamontowane w swoich siedziskach.
  
 
Przepraszam, że jeszcze spytam jak dobrać się do tej tapicerki w drzwiach bo nie wiem , auto mam dopiero od trzech tygodni i jeszcze niewielele a raczej nic o nim nie wiem
  
 
pod dźwigienką otwierania drzwi jest zaślepka a pod tą zaślepką śrubka-wykręcasz ją,gdzieś na półeczce łokciowej(uchwyt do zamykania drzwi)powinny być też śruby,trzeba ściągnąć jakieś elementy z półeczki,musisz popatrzeć czy są jeszcze jakieś zaślepki,pod nimi mogą być śruby ,na obrzeżach tapicerki są zamontowane spinki więc to rwiemy,i w zależności czy masz elektryczne szyby to wyciągasz panel sterujący,a jak korby to ją ściągasz.
  
 
Dziękuję bardzo za pomoc i zabieram się do roboty po pracy