Wielka radosc!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Gdy wracalem dzis do domu postanowilem podjechac na schroth i spytac o stabilizator do Fiata Argenty (tyl) aby przeszczepic go do mojej ladzianki (abym mogl zapomniec o przechylach na ostro pokonywanych zakretach okazuje sie ze Bilstein i rajdowe sprezyny nie wystarczaja) swojego czasu zjezdzilem pol Wroclawia i nikt tego nie mial wchodze pytam i co..... jest piekny stabilizator!!!!!!!!!!!!!! zaplacilem 60 zl podziekowalem i mam to czego tak dlugo szukalem. Jutro zamierzam pomalowac go na czerwono i na dniach zainstalowac mam nadzieje ze bez wiekszych przerobek bedzie pasowal!!!
  
 
Na węgierskiej stronie Łady jest dokładny opis montażu tego cuda wraz ze zdjęciami
Może się przyda






Tutaj




pzdr
CHIO
  
 
Gratulacje
Jakbyś znalazł jeszcze kiedyś coś takiego to wiesz
  
 
Spoko Konrii jak tylko cos jeszcze trafie dam ci znac i ewentualnie zakupie slyszalem ze to rewelacyjna sprawa i Lajdak prowadzi sie w zakretach jak po nitce. Co do montazu to slyszalem ze pasuje w oryginalne miejsca bez wiekszych problemow ale dopiero jak sam to zweryfikuje to bede w stanie dac wiare tym stwierdzeniom.
  
 
sprawdź węgierską stronę tak jak napisał chio - coś tam trzeba podciąć ale niewiele. Węgrzy mają to w co drugiej - no i min dlatego TAK im to wszystko jeździ
  
 
a gdzie wogule mozna dostac takie Bilsteiny i rajdowe sprezyny, chodzi mi głównie o sprężyny????????????????????
  
 
Bilsteiny można normalnie kupić do Łady - są oficjalnie sprowadzane ale niestety dosyć droogie
Sprężyny sportowe chyba nie istnieją - istnieja tylko patenty jak zawieszenie utwardzić

np

z przodu sprężyny Niva z tyłu przednie od 125p lub wartburga
z przodu spreżyny Wołga z tyłu Łada 2104

to sposoby kolegów z Węgier oczywiście
  
 
Kornat! a gdzie ty to wynalazłes???JA wczoraj zatrzymywałem się na wszysrkich szrotach jakie znajduja sie między Wrocławiem a Lesznem i nigdzie nawet na nich nie widzieli łady....Miałes szczęscie
Pozdrówki
Paweł.
P.S. Jak możesz zrób jakies fotki z indstalacji- przyda się na przyszłość
  
 
HE, a ja mam taki stabilizator w swoim Fiaciku. W weekend robie przezszczep. Kurde nawet nie wiedziałem, że pod samym nosem mam taki bajer no......
  
 
Paweł znalazlem ten stabilizator bliżej niż sam myslałem bo tuz w okolicy mojego miejsca zamieszkania w znanym we Wrocławiu szrocie na ul. ceglanej stał jeden jedyny Fiat Argenta niestety bez tylnego zawieszenia mostu noi stabilizatora gdy wychodziłem postanowiłem spytać gościa gdzie moznaby tego poszukac i wtedy olśnienie facet przypomniał sobie że most leży w innym miejscu i był razem ze..... stabilizatorem jak tylko uda mi się zainstalować nowy nabytek postaram się wrzucić zdjęcia na stronkę. A co do sprężyn to moje są oryginalne rajdowe koloru zielonego niestety nie znam dokładnego ich pochodzenia gdyż kupiłem je od kolegi.
  
 


Ja też chcem takie coś