[kolo21dg] VB Whites of all current - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czasu mi już nie starczyło na poprawki ale trzeba jeszcze gwintem pokręcić

  
 
kolo rozwiałes mój dylemat nad kolorem felg , biały żądzi
  
 
Przekozak
  
 
elegansio ;D
jaki kapeć na feldze ??
  
 
205/40/17 felgi 8J
  
 
Widać dopieszczone, ale jak dla mnie za biało.
  
 
Cytat:
2012-04-14 23:25:09, Zbysio007 pisze:
Widać dopieszczone, ale jak dla mnie za biało.



Też trochę takie mam odczucia, ale daszek pójdzie w czerń więc będzie wypas.
  
 
Obrysiki ala US


  
 
Wielki plus za wkład pracy, ale jak to zawsze jest, każdy kiedyś przekąbinuje i jak dla mnie Ty własnie przekąbinowaleś.
Vectra najlepiej prezentowała sie wtedy, kiedy felga była jeszcze srebrna, oraz listwy dzrzwi i zderzaków czarne, wtedy naprawde wygląd był kozak.
Przednie lampy poliftowe w przedlifcie to też z lekka pomyła razem z tym Fabio, który jako tako pasuje jeszcze do Irmschera z przodu ale razem z kratką, bo tak to srednio to wygląda.
Chociaż wydaje mi sie że Vectra najlepiej wyglada w pakiecie Zendera, razem z felgą.
Oczywiscie to moje zdanie, a Ty zrobisz jak uważasz.
  
 
Zender i te inne to przereklamowane za duzo tego jest i drogie.
Osobiscie uwazam ze vectra jeszcze sezon do tylu byla ladniejsza i było widac ta glebe i roznice kolorow a teraz tylko brakuje opon na biało. Dokladnie troche zabardzo zaszalałes. Lampy polifta pasuja lepiej bo chociaz kierunki sa w szkle od lampy a nie osobno i lubiały sie brudzic i brzydko to wygladał. Co do grila to chyba kamei by tu bardziej pasował.
To tylko moje zdanie
POZDROO
  
 
kamei jest największą wyprodukowaną porażką. Kompletnie nie pasujący do niczego. A wygląda jak siatka w zderzaki z NorAuto.

Fotki nie oddają w pełni rzeczywistość. Ale to nie istotne bo dla mnie jest ok.

Dzięki za opinię. Pozdrawiam
  
 
Dokladnie musze zobaczyc na zywo na ktoryms spocie
Kamei mi sie podoba bo juz tak nieprzypomina vectry z daleka jest ochydny bo widac chlodnice ale z bliska mi sie podoba
  
 
Auto bardzo bardzo ładne, dopieszczone i utrzymane w jednym stylu nic ująć nic dodać.... było w przedostatniej odsłonie.

Obecnie wielka biała plama która straciła czystość linii, jakiekolwiek kontrastujące elementy i co najgorsze , naprawdę ładna i pasująca do Vectry felga z białym kolorze na tle białej białości reszty straciła pazur.

To tylko moja opinia, auto ma podobać sie oczywiście tobie, ale powiem ci że powrót do przedostatniego wcielenia spowodowałby że auto podobało by sie dużej grupie osób.

Dowolne auto w dowolnym kolorze przestanie wyglądać dobrze jak wszystko poleci w jeden kolor. Całe białe, czarne czy czerwone straci swój urok. Kolory takie jak czerwony czy biały wręcz kochają czarne wstawki które podkreślają linie, dają kontrast , podkreślają przetłoczenia etc.

To samo dotyczy felg, srebrna pasuje do każdego koloru. Jeśli ma być jednak w innym kolorze to do czarnego ciekawie wygląda biała, do białego czarna, do czerwonego choćby czarna z czerwonym paskiem.Albo inna droga tj: felgi z rotorem w całkowicie objechanych kolorach typu jaskrawy fiolet, zieleń, pomarańcz,żółty niebieski etc z pięknym rantem w polerce lub chromie.
  
 
Zderzaki Polift bardziej by tu pasowały
  
 
To juz całośc zrobic na polifta, wsadzic też lusterka z polifta, tył lampy oraz klape i w sumie byłby polift w 50%
Chociaz przedlift ładnie utrzymany jakoś tak inaczej wygląda.

Walnął bys sobie do tego srodek w tytan, sporo ozywia wnetrze, chyba że już masz.
  
 
We wnętrzu jeszcze nic nie grzebane i raczej zapowiada się dłuższy przestój w modzeniu

Ale nad tytanem myślałem i kto wie
  
 
a mi sie mega biala opcja podoba ja tak lubie czarny dach skontrastuje biel i bedzie wypas. liswy w kolorze wygladaja milion razy lepiej niz plastik...
jest pieknie!
  
 
Jakiś czas temu mała sesyjka




A dziś mała próba miedzianej perły.

  
 
Świetna Viki
PS. Czy czasem ostatnio nie pojawiłeś się w moich okolicach?
  
 
Raczej a wręcz na pewno nie