[kolo21dg] VB Whites of all current - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2011-05-01 21:33:08, Zett pisze:
Roberto teraz to Ci brakuje naklejki z tyłu na klapie: NIE TRĄB POJ!BIE BO JADE NA GLEBIE !



Jak to co niektórzy na innym forum pisali "gleby nie widać"
i z tego tytułu zablokowali wątek.

Z tego wynika że gleba to laminaty panoszące się po asfalcie.
Więc nie zasługuję
  
 
Kolejna paczuszka dotarła.
Jest to MID czyli komputer pokładowy. Dotychczasowa wersja pokazywała tylko godzinę, datę, temperaturę zewnętrzną i RDS oryginalnego oplowskiego radia.
Teraz będą dodatkowo podstawowe funkcje kom. pokładowego jak spalanie dystans itp.

  
 
ladnie siadla kiedy jakas wspolna sesja albo chociaz jakis gril w starym gronie?
  
 
Heh ja jestem zawsze na tak Trzeba niebawem coś organizować
  
 
No i komp już na pokładzie

Było :



Jest :



Generalnie jest ok. Trzeba tylko zaprogramować kompa pod mój silnik i rozmiar opon. No i wywala błąd bo nie mam czujników poziomu płynu do sprysków i płynu chłodzącego ale to kwestia zmostkowania wtyczek bądź czasu na skompletowanie gratów

[ wiadomość edytowana przez: kolo21dg dnia 2011-05-18 23:22:31 ]
  
 
exclusive
  
 
Kółka idą pod młotek

4x100 7,5J ET 38 oponki 225/35/18

wszystko tu: FELGI 18"
  
 
Cytat:
2010-12-07 20:45:37, Magik123 pisze:
Czytasz czy wychwytujesz literowki jakies? Chodziło o to zeby był oryginał, a to ze Siemens robi to wiem. Kodu nie trzeba kasowac bo kasuje sie on sam z pamieci komputera, po 10 odpaleniu silnika. Po samej wymianie czujnika blad znika i zostaje tylko w pamieci kompa i nie jest uwzgledniany podczas pracy silnika. Tak ze techem mozna go usunac ale nie musowo.



Kolego też miałem przez ponad 4 lata po escorcie viki b z 2 litrowym eco tec i wiem jak to chula i co mu potrzeba do szczęścia - zrobiłem tym autkiem około 100.000 km. W ojciec ma też ten silniczek w omedze więc sorki ale albo początkujesz z opelkami albo chcesz błysnąć wiedzą. Więc proszę Cię z łaski swojej nie staraj się być uszczypliwy na uwagi tych co zjedli zęby na tych autkach.

kolo21dg - pisałeś na prv odnośnie programowania i nie odpisałeś na moją odpowiedź - jak coś mam lepszy fejsik niż TECH 2
  
 
;o to na czym ty teraz będziesz jeździł ? zmieniasz rozstaw ?
  
 
Rozstawu nie zmieniam, ale koncepcja się zmieniła
Wszystko zależy od tego czy kółka się sprzedadzą za cenę jaką bym chciał, jak nie to pomodzę troszkę z tymi w sezonie zimowym
  
 
W związku z tym że kółka znalazły nowego zadowolonego właściciela trzeba było nabyć nowy komplecik. Opcji było sporo jednak padło na Artec 8J17 ET60 + oryginalne dystanse 25mm. Oponka 205/40 całkiem ładnie naciągnięta.

Odrobinkę węższe kółko pozwoliło równiez na mody z gwintem.
Przód pozbawiony "chelperów" (chyba tak to sie pisze)
Tył otrzymał nowe sprężyny o zmienionej charakterystyce no i niższe o jakieś 40mm Jeszcze nie opuszczone do granic możliwości, ale na dniach się tym zajmę.
Efekt ?? oceńcie sami








No i postojowe ala fordowski RS tyle że pomarańczowe razem z ori postojami w lampach co dobrze widać na pierwszej fotce

[ wiadomość edytowana przez: kolo21dg dnia 2011-07-30 00:52:49 ]
  
 
Felgi bardzo fajne, mi się bardzo podobają, tylko szkoda, że zmieniłeś seryjną średnicę koła - opona 205/50 to odpowiednik.
Podejrzewam, że gwint to wymusił. Dzięki wysokiemu ET możesz bawić się z dystansami.
Teraz Viki wygląda bardziej sportowo .
  
 
zacnie to sie prezentuje Świetnie kółko pasuje do viki
  
 
Ot takie tam foto






[ wiadomość edytowana przez: kolo21dg dnia 2011-07-31 13:20:33 ]
  
 
ladnie to wyglada

z felunkiem bedziesz cos jeszcze robil czy zostaje tak jak jest ? ( kolorek, polysk itp )
  
 
Myślę nad białym wnętrzem i rancie w polerce, ale się jeszcze zobaczy Wszelkie mody z kołami planuje na zimę, teraz muszę się zająć kołami zimowymi, a jest przy nich trochę roboty
  
 
Polerka na rancie musi być leży to to ładnie, zapałke bedzie ciezko wcisnac
  
 
Cytat:
2011-07-31 13:16:20, kolo21dg pisze:
Myślę nad białym wnętrzem i rancie w polerce, ale się jeszcze zobaczy Wszelkie mody z kołami planuje na zimę, teraz muszę się zająć kołami zimowymi, a jest przy nich trochę roboty



Ja bym tam widział czarne wnętrze i polerka Do tego dach na czarno
  
 
awaryjne włączałeś do sesji czy świecą się razem z postjówkami ;> ?
  
 
Daszek bedzie czarny tak wiec bez obaw co do lampek to nie awaryjne tylko postojowe