SPOT w Łodzi - 12.10.2003 /ZDJĘCIA/ - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
nie wiem czy wy nie odbieracie privów?? Wszystko jasne dla Was , z Łodzi..... a takie określenie dla "obcych" jkest wysoko nie zrozumiałe.... i już nic nei kumam... nei wiem kiedy , jak o której o gdzie...
  
 
a może mnie nie chcecie?? i dlatego mi nie odpisujecie....
chciałem żeby ktos po mnie wyjechał do jakiego charakterystycznego punktu...
  
 
A do Łodzi to przez Piotrków będziesz jechał bo jakby co to ja startuje z Piotrkowa na spot ok 12-30, i możemy razem
  
 
Jasne że chcemy żebyś przyjechał.
  
 
ja tez sie stawie.
  
 
Cytat:
2003-10-09 21:36:53, gumis pisze:
A do Łodzi to przez Piotrków będziesz jechał bo jakby co to ja startuje z Piotrkowa na spot ok 12-30, i możemy razem


ok... no jak tak to spoko. Szczegóły omówimy jeszcze na privie.
  
 
Gdzie jest to miejsce spotkań, bo po tej mapce to za wiele nie wynika ??????????????
  
 
Andrzej, wstydź się , nie wiesz gdzie są łagiewniki i ulica Wycieczkowa?. Na tej mapce czerwoną strzałką w prawym górnym rogu zaznaczony jest parking, to właśnie ten.
  
 
Cytat:
2003-10-10 14:24:41, Andys pisze:
Andrzej, wstydź się , nie wiesz gdzie są łagiewniki i ulica Wycieczkowa?. Na tej mapce czerwoną strzałką w prawym górnym rogu zaznaczony jest parking, to właśnie ten.



Andys PRZEPRASZAM żle napisałem chodziło mi o przyjezdnych.
  
 
Cytat:
żle napisałem chodziło mi o przyjezdnych.


A to ja przepraszam, źle zrozumiałem
  
 
Cytat:
2003-10-10 15:08:00, Andys pisze:
Cytat:
żle napisałem chodziło mi o przyjezdnych.


A to ja przepraszam, źle zrozumiałem



Obaj się źle zrozumieliśmy (ale wyjaśniliśmy sobie) i jest OK.
  
 
Jak coś to ja będe czekał na stacji CPN/Orlen między stacją BP a cmentarzem Doły na ul.Strykowskiej w kierunku Strykowa . Będe czekał do godziny 13:15.
  
 
A ja się kurwason pochorowałem!!!

Postaram się przybyć ale nie obiecuje
  
 
Widzicie jaki dobry dzień wam wybrałem

słonko świeci nawet nie jest za zimno........... szkoda tylko ze pracuje........
  
 
Już po spocie, pogoda super, chociaż ja Prezes Gucio przyjechał to się chmurki deszczowe pojawiły ale przeszło. Miejsce spotu trafione w dziesiątkę, jak zwykle świetna szampańska atmosfera,pogaduszkom nie było końca i ci niedzielni kierowcy ( kierowniczki) Obecni ciałem i duchem to: Gucio, Andys, Yaros z Kicią, Orion, Toma, Gumiś, Marek i trzech sypatycznych a nieznanych z nicka oby tak dalej iczęściej.
Ps.Czekamy na śnieg bo na Kaloryferze można nieźle poszaleć.
  
 
no to jako ze pażdziernikowy spot sie udał może pomyślimy o Listopadzie i moze wreszcie NIE BEDE AKURAT W PRACY.....


Proponuje nastepujące terminy (do wyboru - do koloru):

8-9 listopad - po godzinie 15:30
11 listopad przed godziną 12
15 listopad godzina dowolna
16 listopad - raczej tak do 18....
22-23 listopad po godzinie 15:30
29-30 listopad - przed 12

Pewnie bedziecie mieli lepszy ubaw czytając ten post ale jak sie pracuje na zmiany to tak niestety jest....
A w końcu chciałbym sie na spocie pokazać nowym autkiem......

Wybór pozostawiam wam (moze ten 15 albo 16 ???)
  
 
Mam nadzieję że kolega który cykał zdjęcia załączy je jak najszybciej.

PS. Byłem, widziałem, itd itp....
  
 
Cytat:
trzech sypatycznych a nieznanych z nicka

- to teraz dwóch bo trzecim był SyCyliusz01
A co do spotu w listopadzie to może 16-ty o 13-tej w tym samym miejscu bo później to wcześnie sie robi ciemno czas zimowy
  
 
Gumiś już wszystko chyba powiedział, więc ja podam tylko link do zdjęć
  
 
Jasny gwint!
Miałem się stawić moim nowym nabytkiem polskiej konstrukcji,ale niestety grypa była silniejsza ode mnie, teraz leże w wyrze i wpieprzam piguły

Mam nadzieje że jestem usprawiedliwony