Czy nowe koła dwumasowe moze byc niesprawne

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam
zdiadnozowano mi awarie koła 2masowego/ auto stukotało metalicznie na wolnych obrotach, wystepowalo szarpanie przy dodawaniu gazu w czasie ruszania. zakupiłem kpl koło+sprzegło/ i po zamontowaniu wystapily nst objawy - metaliczne stukoty w czasie zapalania silnika, /duzo wieksze niz na starym kole/

czekam na reklamacje koła i pytanie czy ktos miał podobny problem z nowym kołem/ zestaw sygnowany AISIN/
czy koło jest wadliwe czy tez moze jest jakas inna przyczyna
pozdrawiam
  
 
a jak już zapali to coś stuka, szarpie ,klekocze,trzęsie budą??? czy tylko przy odpalaniu???
  
 
witam
generalnie stuka przy zapalaniu potem raczej nic nie słychac było
pozdrawiam
  
 
dodam ze na starym kole trzęsło przy zapalaniu/ ale za to nic nie stukało/
  
 
Cytat:
2010-09-08 18:47:49, qura pisze:
dodam ze na starym kole trzęsło przy zapalaniu/ ale za to nic nie stukało/


Niech ci sprawdza jakie sa korekcje na wtryskach na zimnym silniku po odpaleniu po nocnym postoju,i z jaka predkoscia kreci rozrusznik i jakie jest wtedy cisnienie paliwa na listwie.
Najlepiej w tym celu zostawic auto na noc w serwisie i rano zrobic zapis podczas odpalania tylko tych paru parametrow.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
autko zostało usprawnione, zamontowano zestaw koła 2m i wszystko chodzi, Zestaw zakupilem juz w normalnym sklepie a nie tak jak poprzednio przez allegro w CAR ZONE wrocław.
tak przy okazji nie tylko ja reklamuje u nich koło do D4d wiec albo maja wielkiego pecha jakies szajsowate odpady tluczone w chinach / jestem za drugim wariantem/

rozrusznik rozebrali i byl ok, Liczby korekcyjne i parametry ponoc tez byly ok, niestety nie zapisali danych , wiec nie mam jak porównac ale cieszy ze auto chodzi tak jak trzeba

nie kupujcie przez allegro bo potem moze bolec finansowo

pozdrawiam wszystkich i dzieki