Problem z centralnym zamkiem corolla99r

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam forumowicze!mam corolke 99r i jest w nim nie wiem czy to alarm czy tylko centralny zamek dzialajacy z pilota aproblemem jest jego dzialanie wiec mam dwa piloty i dzialaja na zmiane jak sie jeden zepsuje to dziala drugi po kilku tygodniach sytuacja sie powtarza psuje sie jeden zaczyna dzialac drugi dziwne to!wymienilem baterie w jednym z nich i przestal dzialac calkowicie!nie wiem o co chodzi moze ktos z was ma taki alaram lub centralny jest cobra model7777....bede piekielnie wdzieczny za jakies informacje...dzieki
  
 
Cytat:
2010-10-18 19:20:15, klamor pisze:
witam forumowicze!mam corolke 99r i jest w nim nie wiem czy to alarm czy tylko centralny zamek dzialajacy z pilota aproblemem jest jego dzialanie wiec mam dwa piloty i dzialaja na zmiane jak sie jeden zepsuje to dziala drugi po kilku tygodniach sytuacja sie powtarza psuje sie jeden zaczyna dzialac drugi dziwne to!wymienilem baterie w jednym z nich i przestal dzialac calkowicie,wiem ze w innych samochodocha trzeba ponownie kodowac pilot!nie wiem o co chodzi moze ktos z was ma taki lub centralny jest cobra model7777....bede piekielnie wdzieczny za jakies informacje...dzieki

  
 
To alarm Cobra sprawdz jakie napiecie maja bateryjki.
Wchodzi tam jedna albo dwie plaskie 3V nie pamietam.W kazdym razie jak bateria 3v ma 2.8-2.9v to pilot raz dziala raz nie.
Po wymianie baterii trzeba zsynchronizowac pilota z centralka-kod dynamicznie zmienny.
Znajdz sobie w googlach (Cobra 7777 synchronizacja pilotow) lub jezeli chcesz to poszukam w wolnej chwili procedury.



[ wiadomość edytowana przez: Bigelektron dnia 2010-10-19 19:45:33 ]

[ wiadomość edytowana przez: Bigelektron dnia 2010-10-19 19:46:50 ]
  
 
Cytat:
2010-10-19 19:40:02, Bigelektron pisze:
To alarm Cobra sprawdz jakie napiecie maja bateryjki. Wchodzi tam jedna albo dwie plaskie 3V nie pamietam.W kazdym razie jak bateria 3v ma 2.8-2.9v to pilot raz dziala raz nie. Po wymianie baterii trzeba zsynchronizowac pilota z centralka-kod dynamicznie zmienny. Znajdz sobie w googlach (Cobra 7777 synchronizacja pilotow) lub jezeli chcesz to poszukam w wolnej chwili procedury. [ wiadomość edytowana przez: Bigelektron dnia 2010-10-19 19:45:33 ] [ wiadomość edytowana przez: Bigelektron dnia 2010-10-19 19:46:50 ]

bateryjka jest tak jak mowisz 3v i szukam po tych googlach i nic wiec jezeli cie moge prosic znajdz ta procedure bede piekielnie wdzieczny!dzieki
  
 
Naciśnij oba przyciski pilota i trzymaj aż dioda zgaśnie .
Puść przyciski - dioda powinna zacząć świecić .
Naciśnij większy przycisk - dioda powinna zacząć migać .
Teraz przetestuj czy jest o.k
I to by było wszystko , mam nadzieje że zadziała .
  
 
Cytat:
2010-10-20 14:02:47, BlackC pisze:
Naciśnij oba przyciski pilota i trzymaj aż dioda zgaśnie . Puść przyciski - dioda powinna zacząć świecić . Naciśnij większy przycisk - dioda powinna zacząć migać . Teraz przetestuj czy jest o.k I to by było wszystko , mam nadzieje że zadziała .

dziala wielkie dzieki kolego...pozdrawiam