[jacow19855] Essi mkVI pomysl na kombi?? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2010-10-13 18:43:57, Pietrq_TSZ pisze:
(...) wywalić relingi(..)



zostawic dziury

Cytat:
2010-10-13 18:10:26, przemo2 pisze:
Zacnie wygląda,ale...Najpierw polerka do lustra,a potem go posadź,bo jak terenowy wygląda.



to ma jezdzic po bialymstoku.
trzeba liftowac +200
  
 
Dziury zawsze można jakoś zaślepić ... dla chcącego nic trudnego, a jak takie coś jest za trudne to lepiej zostawić i nie tunigować bo się "nie da"
  
 
co wy macie do tych relingów, kombi bez relingów to nie kombia co od podswietlenia zegarów spróbowac zawsze mozna czyż nie? najwyzej zarówki sie wymieni, to nie problem
  
 
Witam po małej przerwie!
Ostatnio mialem troche wolnego wiec zabralem sie za linke predkościomierza. Poczytałem na foeum o podobnych przypadkach z predkościomierzem i mialem juz wstepna diagnoze co mogło wysiąc. No i moje prztypuszczenia okazały sie słuszne. Po zdemontowaniu linki i zegarów i sprawdzeniu ich za pomocą wkrętarki okazalo sie ze sa w porządku a wina lezy po stronie tego oto ustrojstwa:


I moje pytanie da sie bez tego jezdzic? nie rozwali mi tam niczego bo teraz linka jest bezpośrednio wkręcona w skrzynie, za co to odpowiada? Bo nie wiem czy szukac drugiej czesci. I kilka fot z moich prac:
nowa linka prędkościomierza bo w starej tez byly kanty juz zjechane zreszta tak samo jak i w impulsatorze bo tak chyba sie to nazywa




A i przy okazji wyminiłem zaróweczki w światłach





A poza tym czekam na biale zegary i tu mam pytanie w jaki sposób najbezpieczniej zdejmowac wskazówki zeby nie uszkodzic mechanizmu wewnatrz zegarów? bo skalibrowac je pozniej to wiem mniej wiecej jak.
  
 
bez VSS można jeździć...nawet niektórzy jeżdżą też bez filtra paliwa, bez jedne świecy...itp...
Czujnik VSS zbiera info do kompa, czy auto jedzie (i jak szybko), czy stoi i na tej podstawie oraz lambdy i paru innych czujników dobiera parametry mieszanki...przynajmniej tak oględnie można to opisać...ale może mnie ktoś dokładniejszy poprawi...
  
 
przeczytałem ze czekasz na białe tarcze zegarów... na takie??



to masz przykład jak wyglądają i jak się światło odbija...

czy na ori białe czekasz??

p.s. fotka zapozyczona od kolegi Maverick1989, mam nadzieje ze się nie obrazi.



[ wiadomość edytowana przez: lukas1986 dnia 2010-11-02 21:24:52 ]
  
 
dokladnie na takie czekałem i dostalem dzis


Tylko bym prosil o odpowiedz na moje pytanko w jaki sposób najbezpieczniej zdjac wskazówki??

Dzis wracajac do domu wpadl mi pomysl na felgi a dokladniej podjechala na sasiednim pas felcia z takimi oto felami ciekawe jak by sie w moim essie sprawdziły

  
 
Cytat:
to masz przykład jak wyglądają i jak się światło odbija...



ale swiatło nie pada ci na wprost tylko od góry z ukosa i nie powinno az tak mocno odbiajac ze az widaz zarówki gorne w zegarach
  
 
a ja Wam gwarantuję, że w nocy nie raz zaklniesz na te pseudo tuningowe tarcze i w koncu je wy.. rzucisz (nic na nich nie widać)
 
 
po długich poszukiwaniach trafilem na białe zegary do mojego essa na alledrogo
Białe zegary
  
 
Cytat:
2010-11-05 15:29:53, jacow19855 pisze:
po długich poszukiwaniach trafilem na białe zegary do mojego essa na alledrogo Białe zegary



no wreszcie zmądrzał... siła FORUM
  
 
Cytat:
no wreszcie zmądrzał... siła FORUM



hehe no bo w kupie siła
  
 
a oto moje dwa ostatnie mody szczególnie jestem zadowolony z tego drugiego od razu banan na gębie sie pokazal



  
 
no ja jestem ciekaw jak bedzie wyglądała ta obudowa licznika z tymi zegarami reszte też będziesz malował?? ja sie zastanawiam nad czarnym matem. a zegary rozłóż i wyczyśc i jak bedzie ci sie chciało to ustaw swój przebieg, ewentualnie przerzuc swoj licznik kilometrów...

p.s. czekam na założoną obudowę licznika.
  
 
Cytat:
2010-11-09 22:31:54, lukas1986 pisze:
no ja jestem ciekaw jak bedzie wyglądała ta obudowa licznika z tymi zegarami reszte też będziesz malował?? ja sie zastanawiam nad czarnym matem. a zegary rozłóż i wyczyśc i jak bedzie ci sie chciało to ustaw swój przebieg, ewentualnie przerzuc swoj licznik kilometrów... p.s. czekam na założoną obudowę licznika.



mam taki zamiar ale zobaczymy jat to bedzie sie komponowało z białymi zegarkami jak zaloze to sie pochwale jak nie bedzie pasowac zawsze mozna przemalowac ponizej efekt mojej roboty



no i po zlozeniu

  
 
a tak to wszystko prezentue sie w srodku


  
 
Jak dla mnie to ni z gruchy ni z pietruchy.. Osobiście jestem na nie
  
 
Będzie ale nie ten kolor ( nie pasuje do reszty)

Niezły pomysł z przemalowaniem.
  
 
Wiec co polecacie jaki kolorek mile widziane pomysly
  
 
Cytat:
2010-11-10 20:09:12, jacow19855 pisze:
Wiec co polecacie jaki kolorek mile widziane pomysly



ale, rzeczywiście padaka z ta obudową... a może czarny połysk??