[Ogólne]Wsteczny - lampka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
lampka sie nie pali. Tzn jak pokrece biegami to sie zapala ale gasnie wiec to nie zarowka.

Gdzie jest czujnik biegu ? czy gdzies w skrzyni biegow

silnik 1.3 jednopunktowy wtrysk.

Poza tym znalazlem jakis post a propos instalacji do elektrycznych szyb w Mk7, podana tam byla jakas dziwna nazwa w skrzynce bezpiecznikow Jak to najprosciej sprawdzic ?

[ wiadomość edytowana przez: thomas77 dnia 2010-12-13 20:18:56 ]
[ powód edycji: poprawa tytułu ]
  
 
Cytat:
2004-11-04 11:41:37, kacza pisze:
lampka sie nie pali. Tzn jak pokrece biegami to sie zapala ale gasnie wiec to nie zarowka. Gdzie jest czujnik biegu ? czy gdzies w skrzyni biegow silnik 1.3 jednopunktowy wtrysk. Poza tym znalazlem jakis post a propos instalacji do elektrycznych szyb w Mk7, podana tam byla jakas dziwna nazwa w skrzynce bezpiecznikow Jak to najprosciej sprawdzic ?


moja jak sie nie swieciła tylko czasami łapała to dokreciłem czyjnik wstecznego biegu pomogło
  
 
Cytat:
2004-11-04 11:44:29, ricardo_w pisze:
moja jak sie nie swieciła tylko czasami łapała to dokreciłem czyjnik wstecznego biegu pomogło


No ale gdzie on jest ?
  
 
podaj meila wysle ci gdzie to jest umnieni ejestem pewnien czu to to ta sama skrzynie ale morz ci to cos pomorze
  
 
Cytat:
2004-11-04 12:02:28, ricardo_w pisze:
podaj meila wysle ci gdzie to jest [...]



poszlo jako wiadomosc prywatna. Dziekuje
  
 
poszło jakby cos sie stało ze zdjeciam i to bede za godz wysle ponownie
  
 
Cytat:
2004-11-04 12:21:02, ricardo_w pisze:
poszło jakby cos sie stało ze zdjeciam i to bede za godz wysle ponownie


Nic nie ma pusty mail przyszedl
  
 
zobacz teraz
  
 
Cytat:
2004-11-04 13:09:27, ricardo_w pisze:
zobacz teraz


OMG tiff ?? hehe no ale jest Dziekuje
Tylko, ze to jest automat - myslisz, ze w manualu jest w tym samym miejscu ?
  
 
W moim czujnik jest z przodu skrzyni jak sie patrzy od strony zdezaka to ida tam dwa kabelki z gumowa wtyczka
  
 
Cytat:
2004-11-04 13:19:19, kacza pisze:
OMG tiff ?? hehe no ale jest Dziekuje Tylko, ze to jest automat - myslisz, ze w manualu jest w tym samym miejscu ?


Dokładnie sa w tym samym miejscu
  
 
Cytat:
2004-11-04 13:22:04, Inferno pisze:
W moim czujnik jest z przodu skrzyni jak sie patrzy od strony zdezaka to ida tam dwa kabelki z gumowa wtyczka


Dałbyś radę zrobić jakąkolwiek fotkę ?
Tzn znalazłem jakiś czujnik na skrzyni (wychodzi w stronę chłodnicy) ale zwarcie go nie spowodowało zapalenia wstecznego. Więc albo to nie to albo problem jest w innym miejscu.
  
 
Cytat:
2004-11-04 13:30:17, kacza pisze:
Dałbyś radę zrobić jakąkolwiek fotkę ? Tzn znalazłem jakiś czujnik na skrzyni (wychodzi w stronę chłodnicy) ale zwarcie go nie spowodowało zapalenia wstecznego. Więc albo to nie to albo problem jest w innym miejscu.



to ten, pytanie tylko zwarles stopki na czujniku czy we wtyczce jak zwarles we wtyczce i sie nie zapalilo to faktycznie problem lezy gdzie indziej

P.S. fotek nie zrobie bo nie mam czym niestety
  
 
Cytat:
2004-11-04 13:30:17, kacza pisze:
Dałbyś radę zrobić jakąkolwiek fotkę ? Tzn znalazłem jakiś czujnik na skrzyni (wychodzi w stronę chłodnicy) ale zwarcie go nie spowodowało zapalenia wstecznego. Więc albo to nie to albo problem jest w innym miejscu.


napewno znalazłes własciwy zobacz czy jest mniej wiecej ulokowany tak jak ten na zdjeciu
  
 
Cytat:
2004-11-04 13:34:32, Inferno pisze:
to ten, pytanie tylko zwarles stopki na czujniku czy we wtyczce jak zwarles we wtyczce i sie nie zapalilo to faktycznie problem lezy gdzie indziej P.S. fotek nie zrobie bo nie mam czym niestety


wyjąłem wtyczkę z czujnika i tam zwarłem (kawałkiem drutu znalezionym na ulicy ).
Muszę to jeszcze na spokojnie zrobić bo jednak czasami się lampka zapalała na chwilę.

A co do fotek - może ja zrobię dzisiaj (jak nie zapomnę).
  
 
Cytat:
2004-11-04 13:38:25, kacza pisze:
... Muszę to jeszcze na spokojnie zrobić bo jednak czasami się lampka zapalała na chwilę ...


Mam dokładne taki sam problem, po wbiciu wstecznego zapala się na moment i gaśnie. Nie wiem co z tym zrobić, za ten czujnik w sklepie wołają 95 zł.
  
 
Cytat:
2004-11-04 20:39:45, jerico pisze:
Mam dokładne taki sam problem, po wbiciu wstecznego zapala się na moment i gaśnie. Nie wiem co z tym zrobić, za ten czujnik w sklepie wołają 95 zł.


Sporawo, probowales go czyscic ?
Ja sie jeszcze nie przykladalem do tego - najwczesniej w weekend.
  
 
Wystarczy dokręcić. Mi w Chomikach zapalała się jak dodawałem gazu na reversie. Kwestia regulacji. Czujnik jest z przodu skrzyni.
  
 
Cytat:
2004-11-04 20:47:38, WilK pisze:
Wystarczy dokręcić. Mi w Chomikach zapalała się jak dodawałem gazu na reversie. Kwestia regulacji. Czujnik jest z przodu skrzyni.


Czyli mozna przedobrzyc ? tzn bedzie sie palil caly czas
W sumie tez dzisiaj zauwazylem, ze jak wrzucam bieg to jest ok ale po chwili gasnie. No nic... weekend blisko
  
 
Fotki:
Tu jest zdjecie silnika od gory. Czujnik znajduje sie w glebi:

To jest czujnik z odlaczonym przewodem:

Troche obraz zaslania instalacja gazowa ale mam nadzieje, ze dla fachowcow to nie problem
Po zwarciu stykow we wtyczce lampka sie nie pali. Jednak caly czas przy wlaczniu wstecznego czasami cos tam jednak miga.
Czyzby to nie ten czujnik ?