[Zett] Koniec czerwieni, pora na zieleń! :) - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pięknie się prezentuje
  
 
Jest dobrze! Ale może być jeszcze lepiej!
  
 
wymiatacz! jak mi się nie podobają pomalowane bębny tak te są gitara
  
 
to jest to dudniące MKVI ?? i do tego zaczęło wyglądać

jak nie jestem przekonany do czarnych felg to zaczynam się zastanawiać
podobuję mi się ta sztuka i zaciski w kolorze
  
 
ja też nie jestem przekonana do czarnych felg... ale gdybym tylko sięgała wygodnie do pedałów też bym sobie taką Essi kupiła
  
 
przydałyby sie czerwone nakładki na progi.
  
 
No no teraz jest gut Tylko te słupki popraw szybciutko.
Mam ele lustra z mk7 gdybyś był zainteresowany dogadamy się bo przy 1 trzeba coś podłubać.
Mam też czarne m3 bez adapterów (dostałem w gratisie do gwinta)

Maskę z mk5 też mam. Leży już hm... 4 lata w piwnicy. Gdybyś był chętny to za 4 paka Leszka jest do zabrania (biała)


[ wiadomość edytowana przez: kolo21dg dnia 2011-04-10 09:42:18 ]
  
 
Cytat:
2011-04-10 09:39:54, kolo21dg pisze:
Mam ele lustra z mk7 gdybyś był zainteresowany


Czarne matowe ?
  
 
Cytat:
2011-04-10 10:57:29, Zett pisze:
Czarne matowe ?



Były białe ale prysnąłem je na czarny mat Trzeba je jeszcze poprawić ale to żaden kłopot
  
 
Cytat:
2011-04-10 09:27:55, szwarno pisze:
ja też nie jestem przekonana do czarnych felg... ale gdybym tylko sięgała wygodnie do pedałów też bym sobie taką Essi kupiła


to sie zrobi coś z pedałami, wszytko da sie zrobić
  
 
Widziałem to auto w dniu zakupu i powiem,że w niczym nie przypominało tego co jest teraz. Marcin gratuluje wytrwałości i pomysłu, tak trzymaj. Jest doooobrze
  
 
dziekuje, dziekuje
  
 
Ja go nie widziałem w dzień zakupu ale teraz wygląda bardzo ładnie, wprawdzie całkiem czarne felgi nie są w moim typie ale do tego autka pasują. pozdrawiam
  
 
Cytat:
2011-04-15 19:52:20, Mariocity pisze:
Ja go nie widziałem w dzień zakupu ale teraz wygląda bardzo ładnie, wprawdzie całkiem czarne felgi nie są w moim typie ale do tego autka pasują. pozdrawiam


to zobacz na sam początek tego wątku
  
 
Wszystko pęknie ładnie ale te słupki nadal nie zrobione !!!
A to właśnie one tak po oczach jeb.. że szok

Gratki chłopie z gustem i bez większych kosztów

O kurde ! nawet nie przyuważyłem że ściągałeś ten paskudny grill i to się chwali

[ wiadomość edytowana przez: kolo21dg dnia 2011-04-15 20:43:01 ]
  
 
Cytat:
2011-04-15 20:40:58, kolo21dg pisze:
Wszystko pęknie ładnie ale te słupki nadal nie zrobione !!! A to właśnie one tak po oczach jeb.. że szok Gratki chłopie z gustem i bez większych kosztów O kurde ! nawet nie przyuważyłem że ściągałeś ten paskudny grill i to się chwali [ wiadomość edytowana przez: kolo21dg dnia 2011-04-15 20:43:01 ]


żałuj, że Cie jutro nie bedzie
  
 
No niestety inne obowiązki skutecznie przytrzymują mnie w Dąbrowie
  
 


Fotka z wczorajszego spota.
  
 
Dzieje się coś ?? Jak te słupki ?? ogarnąłeś ?? jak nie to jak wjadę do Krakowa na spot to Ci szprajkiem popsikam
  
 
Cytat:
2011-05-06 21:42:36, kolo21dg pisze:
Dzieje się coś ?? Jak te słupki ?? ogarnąłeś ?? jak nie to jak wjadę do Krakowa na spot to Ci szprajkiem popsikam

tylko Roberciku nie możesz się zebrać już pół roku