Felgi aluminiowe

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,chce kupic sobie felgi alu, lecz nie wiem jaki jest rozstaw srub mocujacyh w escorcie mk7.

Wielkie dzieki za pomoc
  
 
Rozstaw to : 4x108 a otwór centrujący wynosi 63,3.
  
 
no co ty

jest 5X114,78 wersja B
  
 
Cytat:
no co ty

jest 5X114,78 wersja B




To felga do mk7 jest na 5 śrub ?????
  
 
Mam w kole 4 śruby...
  
 
to masz jakis prototyp...
  
 
4 x 108!!!
  
 
buahahahaha Marcel skąd Ty wziąłeś takie dane???? 4x108 i ET najlepiej 35 powinno pasowac znaakomicie
  
 
może kolega ma jakiegoś limitowanego essiego
  
 
4x108 i nigdy nie widziałem inaczej... Z tymi 5 śrubami to ciekawa sprawa
  
 
Zart i spam prosze w Wolnej Amerykance, a nie tutaj. Kolega sie pyta, to mu odpowiedz, a nie jakies podsmiewanie.

To bylo skierowane do Marcela.
  
 
ja w swoim eskorcie zamontowałem Aluminiowe felgi 14 o rozmiarze 185/65 z ET 15. I ocierają mi lekko o krawędź nadkola co można z tym zrobić żeby nie obcierało? ale obciera tylko na nierównościach. a oprócz tego mam zamontowane pierścienie centrujące i specjalne śruby do felg aluminiowych.

[ wiadomość edytowana przez: max_05 dnia 2011-08-10 19:18:58 ]
  
 
specjalistą nie jestem, ale na mój gust za małe ET, więc zostaje Ci tylko odpowiedni dobór opon żeby nie tarło

jak jestem w błędzie to niech ktoś mnie poprawi
  
 
Cytat:
2011-08-10 19:16:38, max_05 pisze:
ja w swoim eskorcie zamontowałem Aluminiowe felgi 14 o rozmiarze 185/65 z ET 15. I ocierają mi lekko o krawędź nadkola co można z tym zrobić żeby nie obcierało? ale obciera tylko na nierównościach. a oprócz tego mam zamontowane pierścienie centrujące i specjalne śruby do felg aluminiowych. [ wiadomość edytowana przez: max_05 dnia 2011-08-10 19:18:58 ]



im mniejsze ET tym bardziej felga wystaje poza obrys budy,a 15 to już musi być czad,pierscienie centrujące nic tu nie mają do rzeczy,niwelują tylko średnice między otworem w feldze a piastą.
Ja mam kosiarki 8J16 ET25 i już jest na granicy styku







[ wiadomość edytowana przez: zigg dnia 2011-08-10 20:43:07 ]
  
 
Ja myślałem żeby dać ze 2 gumy na sprężyny żeby tak nisko nie siadał dało by to coś? Albo chciał bym je dać do Focusa w kombi i chciałbym się zapytać czy tam podejdą?
  
 
W focusie to już wogóle nie będą pasić, bo tam jest et jeszcze większe niż w essie... Proponuję sprzedać i zakupić inny komplet.
  
 
Kol.max_05 to nie jest dział ogłoszeń.Jednego osta już miałeś i widzę,że się dalej prosisz.Niniejszy post o treści ogłoszenia wykasowałem.Następnym razem będzie urlop.

[ wiadomość edytowana przez: przemo2 dnia 2011-08-11 11:12:12 ]
  
 
Witam, jak myślicie jak będą się prezentować poniższe felgi?
Ronal 14" 5,5Jx14H2 ET30,5 Nie chcę aby były za mocno schowane, wiem że rozmiar szału nie robi ale muszę czymś zastąpić na ten sezon stalówki.
Pozdro
  
 
Kojarzycie od jakiego autka są te felgi ??