[mk5] bi-xenon - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jesli chcesz włozyc bixenon to soczewki i tak masz do wymiany, bo to muszą być soczewki pod bixenon
  
 
Jak do soczewek może być szkło w ryflu ??? Nigdy czegoś takiego nie spotkałem ...
  
 
W morettach były na soczewkach H4 ? Pewnie soczewka z innego auta, więc pewnie ma H1 albo H7.
  
 
Cytat:
2010-10-29 08:14:35, Pietrq_TSZ pisze:
Jak do soczewek może być szkło w ryflu ??? Nigdy czegoś takiego nie spotkałem ...


ale nie wiemy, czy kolega chce włożyć też pod szkło bez soczewki, a te raczej jest ryflowane...
Fryszard, są bixenony zamienniki na H4-wtedy tylko podmieniasz żarówkę...a są też wkręcane zamiast żarówki soczewki na bixenon...
Ja mam np takie soczewki pod H7, gdzie przesłona jest uruchamiana elektromagnesem i wtedy mam światła długie...
  
 
tylko i wyłacznie oryginał zadne wynalazki chinskie typu bixenon h4 to według mnie chłam dziadostwo i strata pieniędzy, wiec albo robimy raz a dobrze albo wogóle.
  
 
Cytat:
2010-10-29 08:14:35, Pietrq_TSZ pisze:
Jak do soczewek może być szkło w ryflu ??? Nigdy czegoś takiego nie spotkałem ...



W BMW jest. Przed soczewką połowa szkła jest ryflowana, żeby rozproszyć światło przed samochodem. Z tym, że działa to tylko na boki, a nie góra-dół.
  
 
Cytat:
2010-10-29 20:03:34, fryszard pisze:
tylko i wyłacznie oryginał zadne wynalazki chinskie typu bixenon h4 to według mnie chłam dziadostwo i strata pieniędzy, wiec albo robimy raz a dobrze albo wogóle.


Ty tak robisz, ja tak robię, ale...