Sonda lambda toyota yaris

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.Padła mi sonda lambda przed katalizatorem,błąd PO135,mechanik powiedział że sonda nie grzeje wcale czy coś takiego.Chciałem sie zapytać o numery oryginalnej sondy denso ponieważ sąda która padła jest nieoryginalna.Chciałbym kupić raczej jakąś używaną oryginalną lub może ktoś już wymienił na jakiś zamiennik który się sprawdza.Z góry dziękuje za odpowiedz.Toyota yaris 1.0 2000r
  
 
Witaj,

żaden yarisek nie pociągnie na zamienniku. Niestety pozostaje zakup oryginalnej nowej lub używanej o takich samych numerach, jakie masz teraz. Na Allegro troche tego jest
pozdrawiam
  
 
Sam sprawdź!
  
 
Cytat:
2009-07-14 09:29:49, zby_121 pisze:
Witaj, żaden yarisek nie pociągnie na zamienniku. pozdrawiam



Nieprawda - Mój ciągnie na Boschu od 2 lat bez najmniejszych problemów,

Yaris 2003 wersja francuska
  
 
Cytat:
2010-12-23 17:06:24, leon99 pisze:
Nieprawda - Mój ciągnie na Boschu od 2 lat bez najmniejszych problemów, Yaris 2003 wersja francuska


Pare razy spotkalem podrobe na ktorej nie wywalalo bledu,co prawda nie w Yarisie,lecz w AVE ,ale praca takiej sondy byla wolniejsza i inna niz oryginalu na drugiej parze cylindrow.Wiec ciezko powiedziec czy taki silnik pomimo nie wyswietlania bledu chodzi dobrze, moze moglo by byc lepiej,a moze nie byloby zauwazalnej roznicy...Podroba to zawsze niepewnosc,przewaznie sie nie udaje,ale czasami jakos tam chodzi.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer