ŁADA 2106

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, serdecznie wszystkich pozytywnie zakręconych Posiadaczy wspaniałego samochodu ŁADA, jestem nowym członkiem forum i chciałem się przywitać razem ze swoją Ładzianką, którą niedawno nabyłem.
Jeszcze raz wszystkich Witam.
Pozdrawiam
Paweł
  
 
Cześć. To nic tylko dawaj zdjęcia twojej ślicznotki. Pozdrawiam.
  
 
Jak Twoja to ta żółta z awatara to śliczniutka
  
 
Łakomy kąsek nabyłeś. Gratulacje dobrego wyboru. Pozdrawiam Paweł
  
 
A tu mamy fotki





Piękna sztuka, tylko klamki przewróć do stanu pierwotnego, czyli chrom. Lusterka koniecznie tez kup w chromie, zdobądź listwy na progi i nadkola, ale nie jest to a nie tanie a i nie łatwe.
  
 
...no i koniecznie kliny chromowane w cenie około 17 zł za sztukę. Tanim kosztem nagle Ci się samochód rozświetli... A wymienić można samemu nie wymieniając uszczelek w oknach.

Do tego dodam jeszcze migacze w oryginalnych chromowanych ramkach - Ramek szukam już ponad rok!!!


No i zrób "polerkę" wycieraczkom. Zobaczysz jaka lśniąca i piękna nierdzewka kryje się po czarną farbą. Co prawda łatwo nie jest to wszystko ładnie zeszlifować ale jak masz nawet wiertarkę i jakięś papiery ścierne o różnych gradacjach oraz nakłądkę do polerowania i pastę polerską to uzyskasz efekt CHROMU i to jaki... Wiem bo sam przez to przechodziłem!!



[ wiadomość edytowana przez: latarenka dnia 2011-07-31 13:01:38 ]
  
 
Fotki te są zrobione jeszcze przez poprzedniego właściciela moje pojawią się niedługo lusterka chromowane już są!!! he he.
Teraz zabawa z tapicerem (małe odświeżanie) i 20sierpnia ładzianka wiezie mnie do ślubu. Na pewno będzie się pięknie prezentowała.

Pozdrawiam
  
 
Fotki wstawione przez SzokoLade, przypuszczam że pochodzą z Allegro.
  
 
Fotki są z Allegro.
  
 
Widzę, że Ładna po długich przejściach na Allegro znalazła wreszcie swojego właściciela. I dobrze! Szerokiej drogi i przyjemności z ujeżdżania!
Pozdrawiam,
@lex
  
 
allegro.pl/lada-2106-piekna-stan-kolekcjonerski-idealna-i2940775015.html

Coś długo ją sprzedajesz... Chyba, że badasz po prostu rynek.

Myślę, że po wystawieniu auta za max. 4K szybko znalazł by się nowy właściciel.
  
 
Za 3k trudno było ją sprzedać, a co dopiero za 7k.