[bobas_sk]Passat 1.8T - Strona 2.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pozazdrościłeś
Gwinta zresztą też

Będzie kozak
  
 
Panowie, może ktoś sie bedzie bardziej orientował. Jak wiecie szukam gwintu do passata Zastanawiam się tylko z jakiej firmy wybrać.
W grę wchodzi TA TECHNIX vs MTS.
Może ktoś z Was jeżdzi na czymś takim i może sie podzielić opinią, bądz znajomy jeździ. Każde info przydatne


[ wiadomość edytowana przez: bobas_sk dnia 2011-01-21 19:34:59 ]
  
 
Kolego to jest jeden grzyb, obie firmy produkują w tej samej fabryce, ta - technix teraz zmieniło nazwę na tuningArt, jedynie różnice jaką zauważyłem miedzy tym logiem producenta to np. regulacja talerzyka na tylnych amortyzatorach (ess mk7), gwint jest ten sam i tu i tu. Kieruj się Ceną ; ) PS. i tak jest miękki ; )
  
 
koła będą fajnie wyglądały a ze oklepane to nic

wsadzisz gwinta i będzie ok

u mnie tak wyglądało na 18-tkach opona 225/45 albo 40... i gwint fk



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
  
 
Z serii nie miał chłop problemów - kupił passata
A tak poważnie, poprzedni właściciel zaniedbał czystość otworów spustowych do wody i niestety w samochodzie zrobiło się akwarium. Co za tym idzie, mnóstwo wody, szwankująca elektryka i okropny zapach w samochodzie. Działam od poniedziałku bardzo intensywnie.
Wczoraj został samochód całkowicie wybebeszony. Jutro zakładanie nowej wiązki elektrycznej i ratowanie modułu poduszek powietrznych i modułu komfortu. Ogólnie idzie w dobrą stronę Wykładzina została zakupiona nowa, wnętrze wyczyszczone i porządnie ogrzane myślę że będzie dobrze

Jak to bobas przy pracy nie mogło obejść się bez szkód i dodatkowych kosztów Podczas wyciągania podłogi wyrwałem pedał gazu ogólnie rzecz biorą straszna lipa bo był plastikowy i sterowany elektrycznie :| szok.
Ale ASO zadziałało i już jedzie do mnie nowa sztuka
Zdjęcia z placu boju dodaj niebawem
  
 
Cytat:
Z serii nie miał chłop problemów - kupił passata
A tak poważnie, poprzedni właściciel zaniedbał czystość otworów spustowych do wody i niestety w samochodzie zrobiło się akwarium.



Najczęstszy problem w Pasku ,jak kupiłem to pierwsze co sprawdziłem ten odpływ pod akumulatorem .Moduł komfortu jakiś mądry umieścił pod wykładziną pod nogami .Bobas wyrwij całkiem tą gume,to problem zniknie


[ wiadomość edytowana przez: kamil76 dnia 2011-01-27 15:39:21 ]

[ wiadomość edytowana przez: kamil76 dnia 2011-01-27 15:40:19 ]
  
 
Cytat:
2011-01-27 15:38:20, kamil76 pisze:
Bobas wyrwij całkiem tą gume,to problem zniknie [ wiadomość edytowana przez: kamil76 dnia 2011-01-27 15:39:21 ] [ wiadomość edytowana przez: kamil76 dnia 2011-01-27 15:40:19 ]



o której gumie mówisz? ta co jest na blasze?
  
 
czekaj wkleję zaraz fotke
  
 
Mądry konstruktor zrobił takie "wargi" w które moment zapychają sie .Guma jest pod podstawą akumulatora ,jak to sie zapcha to robi sie basen



Uploaded with ImageShack.us
  
 
Jak dobrze rozumiem, to wyciagnac baterie i wytargac tą gume co jest pod aku?
  
 
tak ,z tego co pamietam pod aku jest jeszcze blacha ,ale idzie ja wyjąc bez demontażu tej podstawy .Możesz tylko usunąc ten kawałek gumy i zostawić same obramowanie
  
 
Udało mi się wkońcu doskoczyć do internetu. Sprawa ma się tak że moduł uderzeń bocznych też szlag trafił i kolejny wydadek. Pomału zaczynam tracic cierpliwość, ale jak już rozgrzebane to działam Tak to wygląda na dziś dzień








[ wiadomość edytowana przez: bobas_sk dnia 2011-02-01 20:57:48 ]
  
 
Znalazłeś winowajce ,czyli magiczną przelotke ?
  
 
Rozebrałem to miejsce co mówiłeś, wytargałem baterię, ta blasze co na niej stoi aku i okazała mi sie czysta przestrzeń gdzie była dziura na wylot powiedzmy na środku i w jednym miejscu bliżej silnika sroba na torx czy też gwiazdę czy inne dziwadła nie pamiętam i woloło tej śroby byl plastik czy guma. I powiem szerze bałem sie tego wyciągac zeby cos nie odpadło w niewidocznym miejscu to to ma wykręcic? hihi
  
 
Działaj bobo Jeszcze tak tragedii z rozbieraniem nie ma, na pewno ogarniesz.
  
 
No nie gadaj ,jak nie wyrwiesz chwasta to zaleje Ci znowu .

Tutaj masz fotkę miejsca pod akumulatorem bez tej gumy



Uploaded with ImageShack.us
  
 
To nie mam juz tego wywalone to było jak rozebrałem. Myślalem że pisałes o tym czymś na śróbkę. To ja juz nie wiem cholera co jeszcze można ugryźć. Kamil, jak mozesz daj mi na priv namiary na Ciebie bo jutro juz nie bede miał dostępu do neta, a tak wiesz zadzwonie czy coś i bedzie łatwiej of cours jak nie masz nic przeciwko
  
 
Spoko numer masz na priv .Jeżeli masz tam dziurę to nie ma możliwości aby stała Ci woda w rynnie na aku .Zadzwoń to pogadamy, tutaj masz linka na forum Passata tam wszystko znajdziesz KLIK
  
 
A tak swoją droga zmieniając lekko temat,z tego co widzę to lokalizacja modułu komfortu jest strasznie niefortunna. Chociaż patrząc po zdjęciach, gdyby się uprzeć i przedłużyć przewody można by go wrzucić chociaż pod deskę o ile znajdzie sie tam miejsce pod taki gabaryt albo pod tylną kanapę i zasłonić metalową osłona z blachy.
  
 
Są magicy co wrzucają moduł pod dechę .W pasku jest kilka miejsc które lubią 'puszczać " wodę do środka ,pilnowanie ich i sprawdzanie odpływów raz na jakiś czas rozwiązuje problem .