[MKV] Czy skrzynia z MKIV pasuje do MKV

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,
wczoraj rozsypała mi sie skrzynia biegów i teraz mam pytanie
czy skrzynia z essiego MKIV 1,6 cvh na mechanicznym wtrysku pasuje do MKV 1,6 CVH EFI ?
Dodam ze sprzęgło i kolo zamachowe w obu przypadkach jest takie samo, przynajmniej wg katalogów.

Jaki jest orientacyjny koszt wymiany skrzyni
  
 
Podejdzie, możesz śmiało wkładać. Co do kosztów się nie wypowiem bo zawsze robiłem sam. Pozdrawiam
  
 
a jak ma sie sprawa z mocowaniem?? wystarczy odkręcić łapy które sa mocowane do poduszek czy wymagane sa jakieś większe przeróbki ??
  
 
Witam
Co do mocowania od strony silnika to podejdzie na pewno ale nie wiem czy spasuje się od strony łap - na pewno z mkV do mkIV nie podejdzie bo jest zbyt długa i coś mi się wydaje że odwrotnie też nie - sprawdź podejście drążka zmiany biegów i czy podejdą półosie z przegubami.
Pozdrawiam
  
 
jeszcze mam takie pytanie, odnośnie nr seryjnego obie skrzynie maja ten sam nr seryjny 87tt - 7f096- aa tylko nad numerem seryjnym jest takie oznaczenie w starej skrzyni jest XX/3 natomiast w tej od MKIV cos innego ale obecnie nie pamiętam co oznaczają te cyfry

dopytuje sie bo nie mam możliwości porównania tych skrzyń bo mój ojciec jest obecnie 500 km ode mnie i albo mi podeśle tamtą skrzynie bo wiem za na pewno jest w dobrym stanie albo bede kupował, a jeżeli skrzynia nie podejdzie to nie ma sensu jej wysyłać do mnie
  
 
Niestety ale nie podejdzie z MK5 do MK4 owszem ale nie odwrotnie. Różnica w obudowie, adokladnie przedniej łapy od skrzyni nie bedziesz miał do czego przykręcić