[Fiat 126p]Pomaranczowy klasyk - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
widzę przygotowany już na oddanie do huty
  
 
To samo mi się właśnie skojarzyło tak patrząc na taką porzuconą budę
  
 
ty tak sobie ją ustawiłem na podwórku w kamienicy czy mi się tylko wydaje?? Niech postoi tak dwa dni to ją złomiarze wywiozą.
  
 
Cytat:
2012-07-16 11:19:55, Try3ek pisze:
ty tak sobie ją ustawiłem na podwórku w kamienicy czy mi się tylko wydaje?? Niech postoi tak dwa dni to ją złomiarze wywiozą.



Dobrze się Tobie wydaje jestem hardcorem .A tak poważnie to mam dwie życzliwe sąsiadki które spać po nocach nie mogą więc mają oko na wszystko.Oczywiście lokum dla kasty jest poszukiwane.Nastawienie mam pozytywne więc proszę mi tu bez demotywacji
  
 
Postanowiłem tutaj troche odświeżyć i pochwalić się tymi 2 miesięcznymi wypocinami






Zdjęcia robione na szybko póżno więc nie oddają zapewne uroku-samochód jest ponoć nad wyraz zdrowy(uwagi dwojga rajdowców którzy od podstaw też składali swoje maluchy ) ja osobiście uważam że jest poprawnie zważywszy na ilość wiosen która ma ta buda i ostatnie lata postoju.W najbliższym czasie kasta leci do garażu spawania napewno pochwale się efektami a teraz wskazane uwagi sugestie itd (oczywiście bez tych żartobliwych ).

Przy okazji gratki dla Wariada za codzienną pomoc motywację itd . A za dzisiejszy dzień Adrian masz u mnie dobrego browara pod warunkiem że przyjedziesz autobusem .
  
 
akurat jak skonczysz to moze prawko odzyskasz?
  
 
Ja bym ją najsampierw w piach wrzucił jak ona taka oskubana.
  
 
Cytat:
2012-08-28 08:05:06, bing17 pisze:
Ja bym ją najsampierw w piach wrzucił jak ona taka oskubana.



Myslałem nad tym ale niestety wszystko rozbija sie o $ niestety budżet jest ograniczony :/
  
 
Cytat:
2012-08-28 04:05:16, jaqo pisze:
akurat jak skonczysz to moze prawko odzyskasz?



Prawo jazdy mam do odbioru dnia 2 stycznia 2013 więc to raptem 4 miesiące z haczykiem zatem czas napewno nie uda się zakończyć prac ale będzie motywacja by trwać w abstynecji i kończyć budowę.
  
 
nooo... w 4 miesiące może sie noga też podwinąć
  
 
Piotrek nie cisnij juz tak bo nie o tym jest temat, niech chlop czysci, skrobie spawa, po tym go tu oceniajmy
  
 
No i git Od strony mechanicznej jak on będzie wyglądał? Seria czy jakieś mody ? Budę na jaki kolor malujesz ?
  
 
Cytat:
2012-08-30 08:29:22, Tybek pisze:
No i git Od strony mechanicznej jak on będzie wyglądał? Seria czy jakieś mody ? Budę na jaki kolor malujesz ?


Z tego co wiem to silnik narazie będzie seria, moze leciutko pomodzona, a kolorek chyba ten zostanie, choć jakieś plany się knują
  
 
Cytat:
2012-08-30 14:50:15, Wariad pisze:
Z tego co wiem to silnik narazie będzie seria, moze leciutko pomodzona, a kolorek chyba ten zostanie, choć jakieś plany się knują



Dokładnie tak jak napisał Adrian ze strony mechanicznej będzie kompletna seria ewentualnie lekko pomodzona ( na stanie mam jedynie wałek 555 kałuży).Odnośnie koloru był pomarańczowy kant jest pomarańczowy "bob" więc podtrzymujemy tradycję i pewnie będzie pomarańczowy kolor.Piorytet narazie to ogarnąć do końca blacharkę i zakladkować u inżyniera "Barana" co chcę uczynić max do końca roku(jest cień szansy że może ogarnę to szybciej ale nie chcę zapeszać) i zbierać cały nowiutki układ hamulcowy kierowniczy itd by składanie było czystą przyjemnością.Prace narazie są traktowane w kategoriach jako odstresowanie się terapia i motywacja do dalszych prac osoba Wariada skutecznie na to wpływa .A puki co nie traćmy czasu uciekamy krzesać iskry i ciąć metal przy okazji powkurwiamy sąsiadów
  
 
Tak trzymaj!
  
 
Niestety pomarańczowej kasty nie udało sie uratować została skradziona przez kolecjonerów metali kolorowych :/.A w tej chwili ...

małe szpieg foto


  
 
Złomiarze ukradli Ci budę która remontowałeś?? Takie rzeczy tylko w Sosnowcu....
  
 
No nie gadaj! Buchnęli Ci auto spod domu?
  
 
nie no miazga
  
 
Pewnie ukradli metodą " na stłuczkę " . Tzn. wrzucali stłuczkę szklaną do pojemników aby zagłuszyć swoją działalność i czujność sąsiadek .
A ten trzepak w pojeździe to klatka ? Jaką to ma średnicę rur ?