[Fiat 126p]Pomaranczowy klasyk - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
kasta sama spierdolila
  
 
Cóż mieszkam w tzw "dzielnicy cudów" ktoś kto jest z Sosnowca albo go zna wie że u mnie wszystko w okolicy jest możliwe

Cytat:
2014-01-26 19:01:01, Besslein pisze:
A ten trzepak w pojeździe to klatka ? Jaką to ma średnicę rur ?



Tak to klatka-średnicy rur nie znam ale zbudowana jest zgodnie z załącznikiem J.
  
 
kochajmy sosnowiec
  
 
A będziesz tym jeździł czy tylko gnił?
  
 
To bylo do przewidzenia. Remont na podworku kamienicy w miescie. To nie moglo sie udac cokolwiek sie stalo z ta karoseria. Temat lekko przewidywalny od poczatku.
  
 
Cytat:
2014-01-27 12:49:37, Bilo pisze:
cokolwiek sie stalo z ta karoseria



Krasnoludki przez rok podgryzały i wynosiły po kawałeczku.
  
 
Kolejny skończy tak samo...
  
 
Cytat:
2014-01-28 09:48:16, Furiosus pisze:
Kolejny skończy tak samo...



Forum wzajemnej adoracji tyle mam do powiedzenia Kutasie nie znasz mnie nic o mnie nie wiesz a pierdolisz farmazony!Zbamujcie mnie zablokujcie wątek wsio ryba ma .
  
 
Trzeba zmienić tylko adres zamieszkania tak, żeby rejestracje nie były na SO ani na SBE. I zycie staje się piękniejsze
  
 
ewentualnie SD
  
 
Cytat:
2014-01-26 23:32:25, Paszczus pisze:
Cóż mieszkam w tzw "dzielnicy cudów"


Cytat:
2014-01-28 19:37:30, Paszczus pisze:
Forum wzajemnej adoracji tyle mam do powiedzenia Kutasie nie znasz mnie nic o mnie nie wiesz a pierdolisz farmazony!Zbamujcie mnie zablokujcie wątek wsio ryba ma .




Twoją osobistą kulturę , której dałeś upust w ostatnim poście pominę ...

Jeżeli Ci się tu na forum nie podoba , to tu nie zaglądaj



  
 
Tak mnie zastanawia - Paszczuś, czego Ty oczekujesz? Już x projektów Twoich skończyło jak to, do tego Twoje wybryki alkoholowe za kierownicą - jak mamy to brać poważnie? Udowodnisz, że coś umiesz zrobić to nastawienie zacznie się zmieniać, a tak... no cóż sam sobie opinię wyrobiłeś, nikt inny.
  
 
E każdy pada po to aby powstać. jedynie recydywa powinna być karana bezlitośnie.
  
 
http://dobrywiniak.wrzuta.pl/audio/08gZvjhqBKS/sedes-kurwa_twa

  
 
Cytat:
2014-01-29 08:43:25, Pat_kdb pisze:
E każdy pada po to aby powstać. jedynie recydywa powinna być karana bezlitośnie.


Ale tu była recydywa w temacie aut jak i alko jeśli się nie mylę
  
 
http://www.terytorium126p.pl/

to jest Paszczus dobre forum ( i nawet portal z czatoxem ! ) dla Ciebie
  
 
Do tej sytuacji dopasowałbym cytat z Liroya

"umieram, po czym rodzę się ponownie, jak w sylwestra sztuczne ognie "

hello, czy ty czujesz to
  
 
Jakieś postępy w temacie ???
  
 
Cytat:
2014-05-01 22:17:42, Besslein pisze:
Jakieś postępy w temacie ???



Skoro już zostałem wywołany do tablicy ..... tak coś się dzieje niestety proza życia puki co nie pozwala się niczym pochwalić (jedynie kilka osób wtajemniczonych wie jak wygląda sytuacja).

Filip kawałek Liroya akurat bardzo lubię (głównie ze względu chyba na tzw "czarne blachy").

Panowie jesteście domniemuje inteligentnymi bystrymi ludżmi ... (osobiście sypię głowę popiołem) do pewnych spraw tematów w życiu trzeba dojrzeć.Łączy nas pasja/zamiłowanie do motoryzacji także dzielmy się swoim doświadczeniem/wiedzą wspierajmy itd .
Nie chcę żadnych waści kłótni itd ... w temacie.

A temat będę osobiście chciał zaaktualizować jak najszybciej dobrą porcją fotek/materiału który myślę że zaspokoi nas wszystkich .
  
 
Jak tam niebieskie 78 ?