Drogi Wojtku inżynierze Ravenie (pol. Jejwenie) ;) - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hehe...

Może nie wrócą te czasy, ale będą kolejne ciekawe wspomnienia...

A tu Wilk z ukrycia
  
 
Cytat:
2010-12-05 10:37:22, shibby pisze:
Puszczanie marchewek to była taka "tradycja" na każdym zlocie

Tradycją też był "Duch Puszczy" byłem jedną z ofiar

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Ja pamiętam Ducha puszczy tylko z Grotnik ... i chyba w Rochnie się też jeszcze pojawił ... ale jest światełko w tunelu - w prawdzie obok prawdziwego ducha puszczy to to nie stało, ale za sprawą Bercika (zlot w Międzybrodziu) ta tradycja ma szansę powrócić
  
 
No Duch Puszy papę z dachu zdziera

Cytat:
2010-12-05 12:51:42, Pre100n pisze:
Ja pamiętam Ducha puszczy tylko z Grotnik ... i chyba w Rochnie się też jeszcze pojawił ... ale jest światełko w tunelu - w prawdzie obok prawdziwego ducha puszczy to to nie stało, ale za sprawą Bercika (zlot w Międzybrodziu) ta tradycja ma szansę powrócić



... po co kombinować z podróbkami skoro można mieć oryginał
  
 
Z okazji tak wspaniałej okrągłej rocznicy przesyłam Wam dużego Buziaka


  
 
Cytat:
2010-12-05 22:05:29, shibby pisze:
No Duch Puszy papę z dachu zdziera ... po co kombinować z podróbkami skoro można mieć oryginał

oryginał to tylko u Mss'a

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
... no właśnie
  
 
Ehhh to były czasy kiedy sie robiło po 1300 km zeby sie z wami spotkać.. np taki Zlocik Polsko -Litewski.. na którym Litwa poległa walcząc z Duchem Puszczy .
  
 
aż sie łezka w oku kręci to 1,3 z RSkiem Yaskowym to był mój fioletowy bolidzik 0że ty wilku takie rzeczy pamietasz
  
 
Cytat:
2010-12-06 22:07:42, Irekcity pisze:
Ehhh to były czasy kiedy sie robiło po 1300 km zeby sie z wami spotkać.. np taki Zlocik Polsko -Litewski.. na którym Litwa poległa walcząc z Duchem Puszczy .




Taaa i rollbar w aniołku (gratis komary).

Cały dzień w drodze ale warto było
  
 
Co tu wspominać.. trzeba sie zebrać i w przyszłym roku zorganizować jakiegoś zlota ze 100% frekwencją Starej Gwardi. Niech cie młodzi uczą a co..
Czy ktoś wie co z Arteckim sie dzieje?
Joł Joł !!
  
 
Ano trzeba...

Z Arteckim mam nadzieję,że jest ok




Kati ( my kiedyś na ploty musimy sie umówić, bo w Łodzi mam 0 znajomych )
  
 
Rowniez gratuluje Starej Gwardi widze jol jol dalej w obiegu
Ja juz nie pamietem kiedy bylem na jakims spocie, a o zlocie nie wspomne....zostały mi tylko naklejki po nich.

Tez jestem tu juz jakis czas i w Gromiastym juz trzeci motor spelnia sie moj stary wierszyk...Mialem 1.6i na KZKi, chcialem RSa by moc startowac w KJSach..no i mam

Pozdrawiam

-----------------
Tazz, Wilk
Kopciuch Kombiak klasy E 2005r. 3.2 CDi
Kopciuch Kombiak klasy C 2003r. 2.2 CDi
Czerwony Gromiasty - KONIEC :(
Niebieski Gruzik MK4 - 2.0 150HP
Szybki Czarny Dachowiec 2.0 150KM
  
 
I te twoje komiksy pozlotowe..nakręcały tych co nie byli.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Cytat:
2010-12-06 17:11:12, Kleszczak pisze:
oryginał to tylko u Mss'a



Oryginał to był Arteckiego (100% Ducha w Puszczy), od Mss'a już jako następca ale też daje radę .
  
 
Dokłądnie oryginał był Arteckiego mój to jakaś tam kopia przyprawiana , ale i tak wielu poległo

  
 
Gratki Wilku, Puniu i Ravenie

Jeszcze troszkę ponad dwa miesiące i do Was dołączę

Cytat:
2010-12-03 15:37:15, WilK pisze:
...... Piknik Forda w Warszawie, gdzie wjechaliśmy jak husaria i innym kopary opadły, ...


Noooooo, zarządziliśmy wtedy

Jako, że Rumcajs zmył się swoim szalonym RS'em przed głosowaniem, to ja wtedy wywalczyłem tytuł najładniejszego Esiego na Pikniku

  
 
Ale sie dzieki temu wątkowi "starych" wyjadaczy odezwało
Miło tak powspominać
 
 
Głupio się przyznać ale wiszę Wilkowi 4 piwa do 4 lat.
Ale cały czas o nich pamiętam.



[ wiadomość edytowana przez: Deny dnia 2010-12-09 09:40:56 ]
  
 
Cytat:
2010-12-09 09:40:20, Deny pisze:
Głupio się przyznać ale wiszę Wilkowi 4 piwa do 4 lat. Ale cały czas o nich pamiętam.


to ze 2 skrzynki już odsetek będzie...
a z moimi 2 skrzynkami to razem będzie 4