[ASTRA] -Wysokie obroty....

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam przy zatankowaniu paliwa 95 i przejechniu kilku kilometrów silnik chce wyskoczyc spod maski obroty silnika oscyluja do 4.5tyś oszalec mozna zaswiecił sie też czek -czyli pomarańczowa lampka ,pokazala sie dwa razy i zgsła w czasie jazdy -przegazowałem i dalej to samo myślalem ,że sie linka z gazu zawiesiła ,ale niestety nie -obroty silnika wzrosły do 5tyś -Moze to być przyczyna złej mieszanki ,nie wiem czy nie pomoże skasowaniu błedu poprzez odłączenia aku, na pare minut-Prosze o info-pozdRo

[ wiadomość edytowana przez: NAZAR dnia 2010-12-06 09:33:58 ]
  
 
Jest zima i dosc czesto w tym okresie lubi odmowic posluszenstwa tzw. silnik krokowy (mialem podobna sytuacje juz dwukrotnie).
Troszke niepokojace sa objawy - za wysokie te obroty - zazwyczaj przy defekcie silniczka krokowego oscyluja w granicach 2000obr/min, a twoje 5000 wydaje mi sie troszke dziwne. Jesli Wiesz jak sie za to zabrac sprobuj zaczac od tego (popros kogos znajomego z podobnym autem o "pozyczenie" na chwilke krokowca i podmien) - jak nie pomoze... coz czeka Cie wizyta u specjalisty.
Moze sprobuj sie skontaktowac prywatnie z Alexem lub jego bratem - oni powinni miec pomysl jak Ci pomoc - grzebia w autach zawodowo .
  
 
Witam tak jak pisalem wczesniej zdjąłem kabel + z aku i jak Ręką odją Asia chodzi jak ta la la-a u mechaników WIELKICH fachowców zapłaciłbym spoRo kasy ,a i tak by tego nie zrobili -dzieki za poRade-pozdRo