[MK VI] co to za wtyczka.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam.
od jakiegoś czasu zastanawiam sie co to za wtyczka??


jest to jedna z wielu wtyczek jakie wychodzą z wiązki drzwi


1 - elektryczne lusterka
2 - elektryczne szyby
3 - wtyczka centralnego
4 - podwójne ryglowanie
5 -

za wszelka pomoc będę wdzięczny
  
 
To jest podswietlenie drzwi,a zółta to głosniki
  
 
Cytat:
2010-12-07 15:26:19, przemo78 pisze:
To jest podswietlenie drzwi,a zółta to głosniki



czyli jesli podepne lampki, te czerwone, to powinny swiecić?? tylko mierząc napięcie miernik pokazywał zero. a zapomniałem oznaczyć żółtą, ale dzieki za podpowiedź


[ wiadomość edytowana przez: lukas1986 dnia 2010-12-07 15:41:39 ]
  
 
Tak jesli wiązka podłaczona jest ze skrzynką bezpieczników.
  
 
Cytat:
2010-12-07 15:43:35, przemo78 pisze:
Tak jesli wiązka podłaczona jest ze skrzynką bezpieczników.



więc znów czeka mnie wyciaganie foteli i wymiana wiązki wewnetrznej... to narazie sobie daruje... jak sie ociepli.
  
 
ja bym powiedzial raczej ze to wtyczka do czujnika niedomknietych drzwi... mam jeden taki czujnik wyglada to tak:





[ wiadomość edytowana przez: srvrserver dnia 2010-12-07 16:38:39 ]
  
 
srvrserver ma racje ostatnio takie cudo rozbierałem i to jest wtyczka do czujnika otwartych drzwi
  
 
ech... i właśnie taka wiązka drzwi jest mi potrzebna.
też obstawiam czujnik niedomknięcia. nie pamiętam kolorów kabli, ale raczej to bedzie to.
  
 
Z tego co ostatnio podłaczałem do alarmu i centralnego to czujnik zamkniecia drzwi to ten mały cypelek wystajacy miedzy zawiasami tzw krancówka jest ona rowniez odpowiedzialna za gaszenie swiatła w aucie po zamknieciu drzwi.Co wersja to inne przeznaczenie
  
 
ten cypelek to jedno, a to białe cudo to 2gie. z tego białegi idzie na kontrolke drzwi i możliwe że na jakieś genialne moduły alarmu, ele bagażnika itp.
cypelek na słupku ma każdy ess. to białe tylko w mk7
  
 
no dobra. to juz wiemy co to za wtyczka.
a ma ktos foto ori wiazki z wtyczka na lampki drzwi??
venom priv
  
 
jeżeli ci chodzi o to coś białe co niby jest czujnikiem niedomkniętych drzwi to cię zdziwie bo ja miałem to w mk6, faktem jest że on był trochę inny ten mk6
  
 
kleszczu, a wiesz może w co to było wpięte w twoim mk6?? bo chyba kontrolki drzwi nie miałeś. a może miałeś?? jak miałeś to chce takie zegary
  
 
było to w zamkach zamontowane, ale czy to jest czujnik niedomkniętych drzwi to nie wiem, ja stawiam na czujnik immobilaizera. Bo kiedyś pytałem na forum.
  
 
odgrzebałem kotleta