No i koniec Fiacika :-) JEST POLONEZ :-))

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No więc w dniu wczorajszym mo fiacik otrzymał zasłuzoną emeryture i jego miejsce zajął POLONEZ (caro97GLI/lpg) w ślicznym zielonym metalicu....
  
 
Gratulacje z zakupu , szkoda kombiaka
  
 
Gratuluje wyboru kolejnego auta ze stajni fso
Kiedy zdjęcia ??
Pozdr
  
 
Cytat:
2003-09-08 16:42:46, SCHIL pisze:
Gratulacje z zakupu , szkoda kombiaka


A co może chcesz kupić - jest do sprzedania
  
 
No to witaj w ... hmmm... klubie Ratman ! Czyżby był to ciemnozielony metalic tzw. szmaragd, taki jak mój ? W woli jasności numer tego lakieru to L122 *podobno najładniejszy kolor Poldka*

Coś mi się wydaje, że chyba stworzymy KLAN 122
  
 
Cytat:
2003-09-08 16:53:36, Waga pisze:
No to witaj w ... hmmm... klubie Ratman ! Czyżby był to ciemnozielony metalic tzw. szmaragd, taki jak mój ? W woli jasności numer tego lakieru to L122 *podobno najładniejszy kolor Poldka*

Coś mi się wydaje, że chyba stworzymy KLAN 122



aż sprawdze na puszce ( dostałem troche lakieru i jest tam taki jakiś podobny numerek :p - ciemnoziel0ny metalic standardowy lakier FSO pewnie ten sam :-p:-p:-p)
  
 
Gratuluje wyboru.

Sprawdz na tabliczce znamionowej w komorze silnika - tam jest wybity nr lakieru.

Adamus
  
 
Cytat:
2003-09-08 16:53:36, Waga pisze:

Coś mi się wydaje, że chyba stworzymy KLAN 122




No ba Waga 122 ruluje

Ratman gratuluje wyboru

pozdr
  
 
No gratuluję nowego auta. Dziadek Fiat udał się na zasłużoną emeryture. Życzę Ci przyjemnej eksploatacji auta.

A jeżeli chodzi o Fiata to co się z nim teraz stanie??? Sprzedajesz go? Czy może zostawiasz jako pamiątke? Jeżeli sprzedajesz to za ile?

Pozdrawiam
  
 
Hoho!Po pierwsze wielkie gratulacje z okazji zakupu nowego autka-świetnie,że wybrałeś Polonezika i zostałeś przy JEDYNIE SŁUSZNEJ marce.Oczywiście szkoda kombika i tu przyłączam się do pytanka Jeffa - co z nim teraz będzie?Pozdrowionka!
  
 
Fotki !!! Fotki !!! - daj jakieś zdjęcia nowego nabytku
no i gratulacje i teraz czas na FSO MEMBER-a chyba już
  
 
Cytat:
2003-09-08 19:50:50, kaovietz pisze:
(...)Oczywiście szkoda kombika i tu przyłączam się do pytanka Jeffa - co z nim teraz będzie?Pozdrowionka!


Jaaaa go chce!!!
A tak poważnie - Jeff, Ty chyba nie chcesz kombiaka? Kao, jak go przytargasz na części to zamawiam oba resory


[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2003-09-08 21:06:21 ]
  
 
Cytat:
A tak poważnie - Jeff, Ty chyba nie chcesz kombiaka?


Widziałem go na żywo w Czerniewicach i mam świadomość, że wymaga remontu. Jednak nie da sie ukryć, że Kombi to rarytas.
  
 
A duży fiat mówi: "I'll be back!"
  
 
No to ok... KLAN 122 działa

Już należą:
- Thaniel
- Ratman
- Waga

Ktoś jeszcze ?

  
 
Cytat:
2003-09-08 21:08:11, Jeff_Colby pisze:
Cytat:
A tak poważnie - Jeff, Ty chyba nie chcesz kombiaka?


Widziałem go na żywo w Czerniewicach i mam świadomość, że wymaga remontu. Jednak nie da sie ukryć, że Kombi to rarytas.

Pewnie,że rarytas Race,ja na kombika nie reflektuję,jeden mi wystarczy .Mam zresztą kupę wydatków-blacharz,lakiernik,oponki...także resorki możesz,wziąć ale dwupiórowe,te co mam w piwnicy
  
 
Cytat:
2003-09-08 21:14:20, Waga pisze:
No to ok... KLAN 122 działa

Już należą:
- Thaniel
- Ratman
- Waga

Ktoś jeszcze ?


JA
  
 
Cytat:
A co może chcesz kupić - jest do sprzedania



Nie podpuszczaj mnie bo żonka mnie wywali z chałupy i będe spał na pace
  
 
I zona Ci bedzie wtedy robic EOEOEOEOEOEOE co 10 minut

Ale to moze akurat byc przyjemne
  
 
Może by tak jakieś szczegóły o tym Fiacie? Rocznik, kolorek, przebieg itd? Ostatnio rozglądam się za drugim autem.