OT- nasz dr MROZEK;)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chyba tak trzeba nazwac naszych dwoch kolegow- Perzana i Adama2106...Ich doswiadczenia z zagŁADAmi sa tak wielkie,ze praktycznie kazdy temat z prosba o pomoc techniczna jest przez ktoregos z nich omowiony.
BTW, mam nadzieje,ze wiecie kto to jest MROZEK z FSO AK
pozdrowionka
  
 
Andrzej, daj spokój. Bez przesady. Po prostu dzielę się swoimi doświadczeniami. Wypowiadam się najczęściej w tematach, które sam przerabiałem, bo nie lubię teoretyzowania i gdybania. Czasem dopowiem, co bym zrobił w danej sytuacji i co by to mogło być moim zdaniem, ale takich wypowiedzi nie lubię.
Cieszy mnie gdy moje rady okażą się pomocne i gdy jestem w stanie komuś pomóc. Jednak jak każdy człowiek jestem omylny, a nie wszystko można sieciowo zdiagnozować.
Zwróć uwagę, że w ogóle nie zabieram głosu w temacie przednionapędowców, bo takiego nie przerabiałem.
Nie ukrywam, że trochę praktycznej wiedzy posiadam i nie widzę powodu, dla którego nie miałbym się nia podzielić z klubowiczami, ale bez przegięć. Proszę, nie rób ze mnie jakiegoś Ładnego guru, bo wcale takowym nie jestem.
Pozdro.
BTW, nie mam zielonego pojęcia kto to jest ten dr MROZEK
  
 
Eeeeeeeeeeeeeeeee,bez przesady.Perzan juz mnie kiedys zjechal za takie wazeliniarstwo z gory na dol( az wstyd sie przyznawac )!Po prostu jesli moge pomoc to pomagam.Tak jak Perzan nie mam pojecia o Samarze ale co do tylnego to przerabialem juz prawie wszystko poza skrzynia biegow.W koncu mam Lade od 96roku i troszke sie przy nich nauczylem(wczesniej 2107-1500,a od 99 moja 2106 najpierw 1500 a obecnie 1300).Ale tylko troszke.Wszystkie informacje pisze na podstawie wlasnego doswiadczenia,skromnego z reszta.Jesli czegos nie wiem to sie nie odzywam.A jesli wiem to niby dlaczego mam sie nie podzielic swoja wiedza?A ze mam mozliwosci (garaż) i checi (choc nie zawsze) to naprawiam wszystko sam.I ucze sie na wlasnych bledach.Tez do konca nie znam wszystkich kaprysow Lady,ale ciesze sie jesli moje rady okazuja sie przydatne.Po prostu dzialam metoda Adama Słodowego-zrób to sam.Wiem ze czasem mnie wszedzie pelno ale z natury jestem straszna gaduła i naprawde dziwie sie ze niektore osoby jeszcze mnie tolerują P.S.A kto to taki ten Mrozek?
  
 
Też nie wiem kto to doktor Mrozek, ale nasuneła skojarzyło mi się z "Wujkiem Chłodkiem". No w prawdzie ten "Doktor Mrozek" nie jest żadną kombinacją literową i nie da się przestawić w żaden sposób liter, aby było z tego zupełnie inne sformułowanie, to jednak z Wujkiem Chłodkiem jest inaczej. Otóż w tym Wujku Chłodku przestawcie zamiencie ze sobą dwie pierwsze litery obydwu tych słów. Czyli "w" dajcie na miejsce "ch", a "ch" na miejsce "w". No czyli po prostu "ch" i "w" zamieńcie ze sobą miejscami. No a pozostałe litery bez zmian. No i co Wam wyjdzie jak myślicie
Aha dodam tylko, że jeżeli ktoś ma na tym forum właśnie to imię, które wyjdzie po przestawieniu, to bardzo go przepraszam