[P] foto pompy paliwa z MKV wielopunkt.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
panowie potrzebuje foto pompy paliwa razem z tym calym uprzyrzadowaniem, ktore znajduje sie w baku. do wielupunktowego wtrysku paliwa ze wszystkimi kabelkami ( z rezerwa paliwa ), plywak itp. z modelu MKV, pompa nie jest prosta tylko krzywa. tzn. jest wykrzywiona na gorze, a nie tak jak w wiekrzosci modeli prosta.

jesli nie ten dzial i kiepski tytul to prosilbym o przeniesienie i zmiane tytulu na lepszy z gory ewentualnie przepraszam.

fotka moze byc po swietach


[ wiadomość edytowana przez: smallsize dnia 2010-12-25 13:13:50 ]
  
 
Oj sie nie chce koledze wyszukiwarki uzyc

MK V / MKVI Pompa paliwa

KLIK

KLIK

KLIK

KLIK


Prosze bardzo
  
 
jak wyglada pompa to wiem, ale mi chodzi o foto, ukazujace wszystkie kabelki ( lacznie z ta do rezerwy paliwa ), allegro znam na pamiec. jakby to bylo takie proste to bym nie prosil o foto. nikt na codzien od tak nie wyciaga pompy z calym oprzyrzadowaniem. jesli nikt nie bedzie mial to za pare dni sam sobie zrobie swojej, ale chcialem uniknac jej wycigania, bo raz juz z tego powodu pompa padla.
  
 
aha no to w takim razie takich fotek nie posiadam ... chociaz wyjmowałem pompe ale nie zwracałem na to uwagi fotek nie robiłem ... a tam na tych fotkach widac kabelki itd no ale Tobie kolego chodzi dokładnie pewnie co gdzie wchodzi pod co podłaczane jest itd wiec takich nie posiadam, nie pomoge...