CHCĘ ZMIENIĆ GAŁKĘ ZMIANY BIEGÓW BO FABRYCZNA JEST

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
CHCĘ ZMIENIĆ GAŁKĘ ZMIANY BIEGÓW BO FABRYCZNA JEST NUDNA KUPIŁEM PODŚWIETLANĄ JAK FABRYCZNĄ ZDEMONTOWAĆ
PROSZĘ O KONTAKT
  
 
Po prostu mocniej pociagnij, ona zamocowana jest na gumie. A tak ode mnie, kiepski pomysl na podswietlana galke, bo drazek caly czas sie obraca, nie wspomiajac juz o wies tuningu.Ale o gustach nie dyskutuje sie.
  
 
Cytat:
2011-10-05 12:25:25, SzokoLada pisze:
Po prostu mocniej pociagnij, ona zamocowana jest na gumie. A tak ode mnie, kiepski pomysl na podswietlana galke, bo drazek caly czas sie obraca, nie wspomiajac juz o wies tuningu.Ale o gustach nie dyskutuje sie.



może ona na baterie jest, kilka diód i masz bojową gałkę.
Człowiekowi się podoba więc niech zmienia.
Kolego "niva2005" a możesz potem wrzucić fotografie jak ona świeci?
Tak z ciekawości.
  
 
Cytat:
2011-10-05 12:25:25, SzokoLada pisze:
Po prostu mocniej pociagnij, ona zamocowana jest na gumie. A tak ode mnie, kiepski pomysl na podswietlana galke, bo drazek caly czas sie obraca, nie wspomiajac juz o wies tuningu.Ale o gustach nie dyskutuje sie.




O gustach się dyskutuje, ale krytykować można, a nawet trzeba, bo po wyborach może to już być zabronione .
Dla mnie oryginał, to oryginał, a wszelkiego rodzaju dziwactwa i to jeszcze święcące to po prostu wiocha i tyle.
  
 
Zależy od stylu, ale również nie uznaję wynalazków typu świecąca gałka. Do żadnego samochodu, a tym bardziej do babci Łady . Dla mnie jeśli ma być to dupowóz to jedynym dopuszczalnym "tuningiem" wnętrza to jakaś klasyczna sportowa kiera z epoki czy obszycie niektórych elementów w kratę, ale i bez tego się obejdzie jak jest ładna ori tapicerka Oczywiście kubeł też czasem dobrze wygląda. Podobnie na zewnątrz...ze smakiem i bez robienia z auta choinki. Dobra kultowa felga + glebka to jest to

Ale to tylko moja opinia