A może by tak zlot LKP ? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

dobry pomysł,
czas biegnie miesiąc za miesiącem .. rok za rokiem.
na pewno każdy może wydzielić 2 dni na przejażdżkę na spotkanie kolegów z klubu.

Jeśli będę w dzień spotkania w kraju to postaram się podjechać , ale plisss nie Poznać, to 8 godzin jazdy z Chełma

faktycznie gdzieś bliżej stolicy.
  
 
1-Igiers
2-Góral
3-driver158
4-DEx
5-Tomek2107
6-Morphio
7-emde
8-janisz
9-A13
10- KolbaZGIERZ
11. Andrew01

Jeśli np o mnie chodzi to jakiś termin wakacyjny mi pasuje (lipiec / sierpień). No i koniecznie na jakimś torze . Nie musi być Poznań, moze być i nawet miedziana góra, lub nawet jakiś gokartowy większy (coś żeby większości osób pasowało)
  
 
no dobra, ale jak nie poznań to gdzie? jakiś kamp, obóz albo takie cóś ?
no i podstawowe pytanie to kiedy ? mi się wydaje, że wrzesień to najkorzystniejszy miesiąc, raz że wszyscy do roboty wracają a dwa że dzieciaki już w szkole będą
  
 
1-Igiers
2-Góral
3-driver158
4-DEx
5-Tomek2107
6-Morphio
7-emde
8-janisz
9-A13
10- KolbaZGIERZ
11. Andrew01
12. Sebioza

Ale od razu mówię, że nie Ładą. Ten samochód chwilowo nie istnieje.

-----------------
Prawdziwy mężczyzna powinien mieć wał, a nie jakieś tam przeguby...
  
 
Moim zdaniem lepiej przed wakacjami np Maj...we wrzesniu dzieciaki ida do szkoly - kasa na ksiązki etc. + spłukani ludzie sa po wakacjach.


ALe najpierw trza sie dowiedziec jakie terminy sa wolne i ILE KASY kosztuje wynajęcie.

DEx
  
 
Panowie poza Poznaniem byłoby jeszcze kilka innych propozycji:
-Rallyland w Debrznie
-Tor Ułęż (dalekooo ode mnie )
-Tor Kielce
-Nowe Miasto nad Pilicą
-Słomczyn
I bankowo coś by się jeszcze znalazło (oczywiście dla tych którzy byliby zainteresowani ostrzejszą jazdą na czas ).

Ponadto tak jak napisał Morphio przydałoby się to połączyć z jakimś ogniskiem, domkiem letniskowym lub czymkolwiek podobnym


Na jutro postaram się przygotować cennik poszczególnych propozycji które wymieniłem.

[ wiadomość edytowana przez: Tomek2107 dnia 2010-12-27 21:30:39 ]
  
 
Tor Wyrazów koło Częstochowy
  
 
Tomek nie obracaj kota ogonem.....zaprponowałeś Tor Poznań bo kogoś tam znasz...ludzię wpisywali się bo myśleli o tym torze. A teraz robisz zamieszanie i proponujesz jakieś mglisto okreslone INNE miejsca...juz widzisz ze chetni się znajdą więc pogadaj powiedz ile to kosztuje i kiedy mozna tam wjechac.

DEx
  
 
Ja bym był za drugą połową roku. Trzeba to dobrze zaplanować. Poza tym muszę wystrugać od podstaw którąś łądę w końcu
Sebioza też musi się wyrobić
  
 
Nie robię zamieszania i nie obracam kota ogonem, skoro zaproponowałem tor Poznań i powiedziałem że wiem do kogo uderzyć to doprowadzę to do końca. Na temat toru Poznań będę wiedział wszystko jutro. Jeśli uznacie że jest za drogo pomyśli się nad inną opcją.


[ wiadomość edytowana przez: Tomek2107 dnia 2010-12-27 22:51:50 ]
  
 
1-Igiers
2-Góral
3-driver158
4-DEx
5-Tomek2107
6-Morphio
7-emde
8-janisz
9-A13
10- KolbaZGIERZ
11. Andrew01
12. Sebioza
13. <--- niech ktoś inny się tu wpisze
14. Kamil_H
  
 
Ok to czekamy na nwesy.

DEx
  
 
Ja na przykład też myślałem nad pierwszą połową ( maj, czerwiec)jak Dex bo np. we wrześniu dzieciak do przedszkola noi przede wszystkim wakacje za granicą bo taniej troszkę ale to się jeszcze okaże.
Zobaczymy co Tomek napisze o Poznaniu , ja mam kumpla który ma kontakt na tor w Wyrazowie koło Częstochowy , z tego co z nim rozmawiałem koszt wynajęcia toru na jeden dzień to było 1000 złoty i nie ważne ile aut poprostu wynajem na dzień i basta, cena taka była w 2009.
  
 
Mnie osobiście też bardziej odpowiada okres wakacyjny, ponieważ tak to szkoła mi na to niepozwala.
  
 
1-Igiers
2-Góral
3-driver158
4-DEx
5-Tomek2107
6-Morphio
7-emde
8-janisz
9-A13
10- KolbaZGIERZ
11. Andrew01
12. Sebioza
13. Yanosik - nie jestem przesądny
14. Kamil_H

Niestety nie LADĄ ale podobnym fiatem, też na LA.... Wstępnie się piszę na Poznań. tylko nie wiem, czy coś z tego wyjdzie? Czy wogóle są wolne terminy??? Jaki będzie koszt - napewno wysoki.

Nie chcę robic zamieszania, ale jakby nie wyszło w Poznaniu, można by pomyslec np o okolicach Czaplinka. Ośrodków wczasowych tam sporo a w Broczynie jest duże, nieużywane lotnisko. Gdy Automobilklub Pilski robi tam treningi, płacą jakieś symboliczne 10zł od auta za cały dzień.
p.s. mogę dac namiary na odpowiednią osobę, ale organizować nie będę. Nie chce mi się, nie mam czasu, zarobiony jestem...
Przepraszam, za zrobienie zamieszania.
  
 
Czesc!
Ja tez rad przyjechalbym na zlot do Polski, w 2008 roku bardzo mi sie podobalo. Nie moge ale teraz mowic tak czy nie, bo dla mnie jest wazne datum - mam jakes bardzo wazne egzaminy w szkole i podobnie (wiec dla mnie lepszy jakis lipiec czy sierpin). Tez chyba nie jechalbym swoja Ladna, bo jest teraz pewnie jeszcze w gorszym stanie niz byla , to musial bym chyba jechac z kims z naszego Ladakluba. (czy pociag? Kolej kocham i w Polsce jeszcze nie jechalem )
To az bedzie juz znany datum (i miejsce), to moglbym napisac tak czy nie.
W lacie ale tez chcemy na zlot do Estonii, bo to tez byla wspaniala impreza...

Tez napisze temat na nasz forum, niech wiem, czy ktos by ze mna chcial jechac.
Pozdrawiam

  
 
Wczoraj wieczorem poszło zapytanie;
-cena wjazdu na tor
-cena hotelu/domku letniskowego/parkingu na osobówke/+przyczepa
-miejsce na namiot/ognisko
-wszelkie możliwe wolne terminy

Nadal czekam na odpowiedź. Jak ją otrzymam zaraz podam na forum cennik.
  
 
Propozycją kolby za 1000zł wydaje się bardzo ciekawa fianasowo...myślę, że każdy byłby w stanie zapłacić te 50zł za wjazd...czy się mylę?

DEx
  
 
Cytat:
2010-12-28 22:08:00, mwarchalowski pisze:
Propozycją kolby za 1000zł wydaje się bardzo ciekawa fianasowo...myślę, że każdy byłby w stanie zapłacić te 50zł za wjazd...czy się mylę? DEx


Propozycja jak najbardziej OK tylko jak tu zrobić żeby 20 aut się pojawiło na zlocie??

1-Igiers
2-Góral
3-driver158
4-DEx
5-Tomek2107
6-Morphio
7-emde
8-janisz
9-A13
10- KolbaZGIERZ
11. Andrew01
12. Sebioza
13. Yanosik - nie jestem przesądny
14. Kamil_H
15. jacek2107
  
 
Witam Kolegów

Jeżeli martwicie się o frekwencję a wspominaliście aby zrobić wspólny spot/zlot z FSO to może warto by dać odnośnik do waszego postu o zlocie na forum FSO i przekazać Grzechowi aby podczepił info na górę forum. Myślę, że trochę chętnych by się uzbierało.


POZDRAWIAM

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin