[Licytacja] Ikony Polskiej Motoryzacji - ORLEN - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
to pare groszy ode mnie...
...100zl
  
 
i zabawa sie skonczyla ;p
  
 
Nie no, wierzę w ludzi z FEFK i myślę, że te 102 kojarzące się ze słynnym Rudym (nie mylić z rudą) jeszcze tu padnie . Tym bardziej, że na tych brykach nie ma ani śladu nie mniej słynnej rudej .
A swoją drogą zamiast takie wnioski wysuwać szarpnąłbyś się i przelicytował kolegę, autka na wschodzie by zostały .

[ wiadomość edytowana przez: czapa_74 dnia 2010-12-30 09:14:49 ]
  
 
102 peleny
 
 
105zł
  
 
Przemo nie drażnij Przema,bo 110 pln już jest.
 
 
111 PLN-ów
  
 
Dajemy 130
  
 
Cytat:
2010-12-31 16:22:03, przemo78 pisze:
Dajemy 130


Dałeś czadu ale to na szczytny cel, więc nie ma co żałować


[ wiadomość edytowana przez: Maylo dnia 2010-12-31 16:59:45 ]
  
 
Panowie..... cisza w temacie? Cel jak wiadomo szczytny, nikt więcej nie zawalczy o "autka"?
  
 
Tomek one są juz prawie moje!tylko czemu tak tanio,aby zachecic innych podbijam do 140zł Bratanek bedzie miał fajny prezent na urodziny!
  
 
Nie no Przemek, nie wiem czy to dozwolone aby samego siebie przelicytowywać .
  
 
No i właśnie dziś mamy ostatni dzień tej aukcji. Jeśli ktoś chciałby jeszcze zawalczyć o owe "ikony polskiej motoryzacji" a przy okazji zrobić coś dobrego to ma ku temu szansę .
  
 
Tak więc Przemku stałeś się dumnym posiadaczek czterech nowych "autek". Dzięki wszystkim zainteresowanym za udział w licytacji. Czekam na info o wpłacie, no i na adres do wysyłki, bo chyba nie mam.
  
 
Dane do wpłaty poszły na priva.
  
 
Kasa wysłana.
  
 
Jutro rano zamawiam lawetę i towar wysyłam do Częstochowy .
  
 
mam niespodzianke,ale o tym jutro
  
 
Poszło, Przemek, daj znać jak dojadą .
  
 
tp jest wlasnie niespodzianka Fotki "autek" 4 sztuki "aut" w stanie nówki nie śmigane . Każde zmontowane w Mennicy Polskiej w limitowanej edycji 750.000 sztuk. Średnica 27 mm, wykonane z mosiądzu. Wszystkie oczywiście z certyfikatami i podpisami Prezesa Zarządu Mennicy Polskiej S.A. Zapraszam do licytacji wszystkich "przegranych"w poprzednim rozdaniu,licytacja do 10 lutego br.godz 0.00 koszty przesylki pokrywam,tak wiec Startujemy