Ciekawostki z Allegro i innych [2011] - Strona 10

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jakich tam mechaników... Kierowcy tak robili. Do kompletu były jeszcze klaksony (te na belce) pod kolor nadwozia, a niektórzy malowali "okulary" srebrzanką - to dopiero był szyk!
  
 
rarytas - nie dosc ze atu to jeszcze z roverem - ciekawe ile ich jeszcze zostalo
  
 

"Przepraszamy - ogłoszenie nie zostało znalezione.

Mogło zostać już usunięte lub podany numer ogłoszenia jest nieprawidłowy."


-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
KLIK
  
 
Cytat:
2011-09-14 16:12:09, Biały pisze:
"Przepraszamy - ogłoszenie nie zostało znalezione. Mogło zostać już usunięte lub podany numer ogłoszenia jest nieprawidłowy."



po porstu sie sprzedalo, ale bedzio byl czujny
  
 
Szybko poszedł....

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Plus z klapą Combi
  
 
Fajny.
  
 
Szczególnie te światła od żuka... Tak tak, wiem Grzechu. jest śliczny, piękny, bardzo ci sie podoba i kierowcy w prlu tak robili
  
 
Światła mi się nie podobają i wyglądają koszmarnie - jak już ktoś chciał koniecznie zmieniać to mógł dać 4 okrągłe tak jak to było fabrycznie bodajże na export do USA, ale je to akurat można dokupić i zmienić. Podoba mi się, bo to jest fajne, stare, duże, wygodne, trwałe auto. Ojciec mojego kolegi miał takie.


Ktoś mógł to np przerobić tak jak widać na tym amerykańskim prospekcie.

A pozostając w kręgu oldtimerów to dokładnie takiego Opla miał mój ojciec: Rekord P2

[ wiadomość edytowana przez: Grzech dnia 2011-09-21 17:00:26 ]
  
 
Nowe dekielki

Licznik do klasyka od 1zł

Kierownica do klasyka od 10zł

Okulary do klasyka, wyglądają na nóweczki
  
 
Cytat:
2011-09-21 13:01:45, Grzech pisze:
Światła mi się nie podobają i wyglądają koszmarnie - jak już ktoś chciał koniecznie zmieniać to mógł dać 4 okrągłe



Myśle ze zmieniac nie chcial tylko musial bo rozbil/ukradli mu/mole zjadly. A ze zrobil taka wydumke to prawdopodobnie dlatego ze nie mogl dostac oryginalow lub szkoda mu bylo na nie pieniedzy.

A Opel fajowy

[ wiadomość edytowana przez: Bedzio dnia 2011-09-22 23:09:10 ]
  
 
Polonez 2000 DOHC za 12 tysięcy

Czy przypadkiem to auto już kiedyś nie było na allegro?? Kojarzę tę budę, kolor i brązowe szyby, nawet ATSy te same...
  
 
Czekoladowy '74
  
 
Cosik na zimę...
  
 
'74 do dokonczenia
  
 
Brzydki ale fajny.
  
 
za 300.000

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Przyczepka z epoki
  
 
Hihi. Dokładnie taki zestaw mieli moi sąsiedzi. Garbuskę z taką przyczepką. Jeździli tak do Rumunii.