[OFF TOPIC] Nuda 2011 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Skoro Rys prosi to Rys ma

Odzywam sie.
  
 
No ba ...

Wszystkie Ryśki to porządne chłopy

  
 
  
 
Dziś przed południem w radiowej Trójce był podniesiony temat jakości współczesnych pojazdów. Aż miło było posłuchać narzekania narodu na wszelakie współczesne produkty koncernów (specjalnie nie używam słowa "samochód"). Aż mi się chciało zadzwonić i przypomnieć jak to w latach 90 wyklinali normalne auta na rzecz tych zagranicznych.. ciekawe na jakie teraz zmienią. Na czele narzekań była Toyota - rok pracowałem w serwisie tej marki i już chyba nic mnie nie zdziwi... tylko przypominały mi się opis przygód z lat 70 i 80 jak to ludzie jeździli po kilkanaście razy na gwarancyjne naprawy tych samych usterek....

Hehehe już niebawem wsiądę w mojego przestarzałego, "żłopiącego" w trasie 7,5 l PB /100km gaźnikowego polda i popatrzę na ludków w śmiesznych plastikowych pojazdach
  
 
Truten dobre,hehe.Masz jeszcze jakies animacje w tym stylu?to dawaj
  
 
Wie ktoś co jest grane z youngtimer.pl? Wchodzę pod adres, wyskakuje mi info że została całość zmieniona na classics.pl, a www ani forum ni ma tylko księga ryjów oO
  
 
Przeczytaj caly tekst i czekaj cierpliwie

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2011-01-25 22:21:25, hatsan pisze:
Truten dobre,hehe.Masz jeszcze jakies animacje w tym stylu?to dawaj



Jak coś się znajdzie to zapodam

PS
Masz ciekawe logo w tym avatarze - podoba mi się
  
 
no bawiłem sie w paint'cie myśle nad jakims logo do swojego

A tak poza tym to nudy tu macie na forum...kiedys jak jeszcze nie bylem tu zarejestrowany i siedziałem czytałem to cos sie działo co chwile jakies ciekawe posty ,a teraz nie wiem czy ludzie wyemigrowali za chlebem z tego kraju czy co. Wszystko idzie w góre dobrze,że złom też u mnie jest juz gruby po 80gr a u was?
  
 
Cytat:
2011-01-27 14:17:58, DoliN pisze:
Wie ktoś co jest grane z youngtimer.pl? Wchodzę pod adres, wyskakuje mi info że została całość zmieniona na classics.pl, a www ani forum ni ma tylko księga ryjów oO

http://www.classics-the.com/
  
 
Porzucone samochody. Ktoś ma lawetę do wynajęcia?
  
 
Cytat:
2011-01-30 10:37:28, Truten pisze:
Porzucone samochody. Ktoś ma lawetę do wynajęcia?



Zdjęcie nr.6: nasi tam byli!

Inna sprawa to taka, że chyba faktycznie ucinają ręce złodziejom, u nas już dawno by były sprzedane, a tam chyba boją się ruszyć...

[ wiadomość edytowana przez: DoliN dnia 2011-01-30 13:14:26 ]
  
 
Coś widzę, że wraz z fabryką, forum też podupadło...
Miłego weekendu, ja już muszę zmykać do pracy
  
 
Tak dla samej ciekawości ranking stron

motonews

FSOautoklub

FSO-PTK

  
 
No z fabryką to dramat ale cóż.. niewiele da się zrobić, z drugiej strony użytkowników FSO jest też chyba coraz mniej
  
 
Wiosna chyba nadchodzi, w marcu planuję pierwsze od października uruchamianie Polda, mam nadzieję że będzie chciał współpracować Gorzej, że obudowa jednej ze zdobytych z dużym trudem oryginalnych końcówek drążka pękła i wyłazi z niej smar, na razie profilaktycznie obwinąłem to dużą ilością odpowiednio pociętej dętki samochodowej i obwinąłem drutem ale muszę znów przetrząsnąć warszawskie sklepy w poszukiwaniu oryginalnego drążka :/ ciekawe czy coś znajdę wogóle ....
  
 
Jak nie w Warszawie, to się do Legionowa wybierz. To niedaleko jest, a w Legionowie są co najmniej 4 sklepy z częściami do Poloneza. A w Warszawie możesz spróbować na Radzymińskiej - tam mają podobno niezłe zaopatrzenie.
  
 
Jak by nie patrzeć, DF
  
 
ech...
niesamowite... nawet hasło pamiętam, wiec nie jestem chyba jeszcze taki stary!
  
 
Sto lat momik