Espero sie rozpada, co dalej? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2011-03-05 19:11:48, DeeJay pisze:
Krótka ankieta - co Wam się bardziej podoba z żabojadów: Peugeot 508 czy Renault Latitude ? rudi wyłączony z ankiety.


Z latitude mechanizmy (np silnik V6) i wnętrze (ekstra są te pompowane fotele przednie, miałem okazję w salonie trochę sobie na nich posiedzieć, i mimo że zbudowano go na płycie laguny to miejsca w środku jest więcej), natomiast karoseria 508. To tak w skrócie, bo 508 to niestety tylko na zdjęciach oglądałem. Wybór bardzo trudny będzie, ale z reguły wygra 508 bo kupuje się oczami.

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Cytat:
2011-03-05 19:11:48, DeeJay pisze:
Krótka ankieta - co Wam się bardziej podoba z żabojadów: Peugeot 508 czy Renault Latitude ? rudi wyłączony z ankiety.



a co zakatowałeś fapika?

zarówno 508 i jak i ten cały laisrut wieją nudą na kilomer, choć to zapewne pełne komfortu i dość nowoczesne limuzyny
  
 
Cytat:
2011-03-05 23:12:12, rudi pisze:
a co zakatowałeś fapika?


Wg Ciebie żeby myśleć o nowym samochodzie to trzeba zarżnąć stary ?

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Cytat:
2011-03-07 10:56:06, Adam4302 pisze:
Wg Ciebie żeby myśleć o nowym samochodzie to trzeba zarżnąć stary ?


Po co "karmisz trola" ? ..DJ chyba wyraźnie napisał

Lepi napisz Michałowi co myślisz o lampitudzie boś przeca się przymierzał
  
 
Przecież napisałem wcześniej Jest piękna i wygodna i chcę ją mieć

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Cytat:
2011-03-07 11:58:14, Adam4302 pisze:
Przecież napisałem wcześniej Jest piękna i wygodna i chcę ją mieć


upsss...no faktycznie ..napisołś

mea culpa...widać jeszcze przytomności umysłu po sennym łikndzie nie odzyskałem
  
 
Cytat:
2011-03-02 12:57:30, Adminek pisze:
P.S Polecam A8 jeśli masz fantazje... naprawdę godny następca espero...



No jest w nim fantazja, jeździłem takim 2 dni wrażenia z jazdy niesamowite, komfort dosyć wysoki ale alkoholik z niego niesamowity wlałem za 100zł przejechałem 100km
a jak ktoś chce to jest do handlu klik
  
 
rudi'ego wypowiedź zlałem ciepłym sikiem, więc luz.
w sobotę ogarniam jazdy jednym i drugim to zobaczę co lepiej leży na zadzie
  
 
Cytat:
2011-03-07 17:35:16, Kula69 pisze:
...komfort dosyć wysoki ale alkoholik z niego niesamowity wlałem za 100zł przejechałem 100km



Wychodziloby na to, że pali około 40 litrów gazu. Musisz mieć bardzo ciężką nogę
  
 
Cytat:
2011-03-07 18:04:02, DeeJay pisze:
rudi'ego wypowiedź zlałem ciepłym sikiem, więc luz. w sobotę ogarniam jazdy jednym i drugim to zobaczę co lepiej leży na zadzie



a lej sobie gdzie chcesz ale powiedz mi po co chcesz porównywać te 2 auta - czyż nie widać, że one są jednakowo tj. jednakowo nijakie i bezpłciowe, to tak jakbyś porównywał pepsi z coca-colą, czyli strata czasu...

i co ja ci doradze - nic bo na niczym się nie znam i nic nie wiem a byłem tylko w Mongolii ale weź i kup panie np. kijanke sportage albo alfe 159 ( bo kiedy kupisz po 50 to będzie obciach) ale nie rób sobie mentalnej krzywdy i nie kupuj tego nuuudnego laisruta bo puga już miałeś więc po co?
  
 
No przecież wiadomo, że 508

Pugi mają swój styl, mimo wszystko nadal trochę odmienny od całej reszty - wiem, bo mam dwa 307 i 407.

W jednym zgadzam się z Rudim - Puga już miałeś

Nie myślałeś o C5 - to jest dopiero wypasiony sprzęt - wnętrze, fotele, design, zawias...

Cytat:
2011-03-05 19:11:48, DeeJay pisze:
Krótka ankieta - co Wam się bardziej podoba z żabojadów: Peugeot 508 czy Renault Latitude ? rudi wyłączony z ankiety.



[ wiadomość edytowana przez: -JACO- dnia 2011-03-08 13:17:26 ]
  
 
Latitude się przejadę z ciekawości ( auto jest w trakcie rejestrowania ). Auto widziałem, siedziałem w nim itd, ale dyskwalifikująca jest paleta silników raczej. Same diesle. Jakoś mam ochotę na tbenz. 508 w THP ma być w Polsce do jazd za jakieś 2 tygodnie.


rudi - wybacz. Znam Twoje zdanie, ale jakoś nie wyznaję zasady, że można przeżyć "jebiąc stare baby i wpierdalając suche buły, bo jebany kapitalista nie chce płacić za skręcanie długopisów 10000 netto/miesiąc"
  
 
Cytat:
2011-03-08 17:55:32, DeeJay pisze:
Latitude się przejadę z ciekawości ( auto jest w trakcie rejestrowania ). Auto widziałem, siedziałem w nim itd, ale dyskwalifikująca jest paleta silników raczej. Same diesle. Jakoś mam ochotę na tbenz.


A 2.0 16V to patyk? Mam taki w loganie Zresztą w 508 tez tych benzyn nie ma, raptem 1.6 120KM i 156KM.

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Cytat:
2011-03-08 17:55:32, DeeJay pisze:
Latitude się przejadę z ciekawości ( auto jest w trakcie rejestrowania ). Auto widziałem, siedziałem w nim itd, ale dyskwalifikująca jest paleta silników raczej. Same diesle. Jakoś mam ochotę na tbenz. 508 w THP ma być w Polsce do jazd za jakieś 2 tygodnie. rudi - wybacz. Znam Twoje zdanie, ale jakoś nie wyznaję zasady, że można przeżyć "jebiąc stare baby i wpierdalając suche buły, bo jebany kapitalista nie chce płacić za skręcanie długopisów 10000 netto/miesiąc"



THP to silnik z bejemki - fajny ale jakoś nie pasuje do statecznej limuzyny tylko raczej to jakiegoś narowistego GTI i zapomnij o 8 w trasie, raczej poniżej 10 nie zejdzie niestety jebaniec... ale źle mówisz, kapitalista nie jest jebany, to on jebie ostro nas i stąd ma na jebanie Ruby, jebaniec ( ale dużo tych jebanie sorki ale to dla podkreślenia i podtrzymania folkloru tego wątku, który sam narzuciłeś), no ale co to ma wogóle wspólnego z jakimś tam laisrutem albo 508 to chyba ty tylko wiesz
Kolega poniżej dobrze radzi lepiej kup już C5 - wypaśny i wygodny na maksa furaczek - choć podobno C6 jszcze lepszy.
  
 
Cytat:
2011-03-08 18:19:44, Adam4302 pisze:
A 2.0 16V to patyk? Mam taki w loganie Zresztą w 508 tez tych benzyn nie ma, raptem 1.6 120KM i 156KM.



Ten 2,0 występuje jako Bioetanol
A 1,6 THP 156 koni wygląda ciekawie na papierze, więc chcę ogarnąć temat w real'u.
Parcia na szkło nie mam - jak nic nie przypasuje to sobie odpuszczę - zmiana auta, które nie ma jeszcze 2 lat i przed sobą ponad rok gwarancji to i tak przerost formy nad treścią...

rudi - daj sobie siana. Może jakiś szlifik rubina na poprawę nastroju ?
  
 
Cytat:
2011-03-08 18:52:51, DeeJay pisze:
Ten 2,0 występuje jako Bioetanol A 1,6 THP 156 koni wygląda ciekawie na papierze, więc chcę ogarnąć temat w real'u. Parcia na szkło nie mam - jak nic nie przypasuje to sobie odpuszczę - zmiana auta, które nie ma jeszcze 2 lat i przed sobą ponad rok gwarancji to i tak przerost formy nad treścią... rudi - daj sobie siana. Może jakiś szlifik rubina na poprawę nastroju ?


Tak, w zeszłym roku jak go modernizowali do Euro 5 to dostosowali go do spalania oprócz benzyny także bioetanolu.
Silnik nissana, typowa 16 zaworowa konstrukcja, z wszystkimi jej wadami, ale na łańcuchu a nie pasku, więc bezobsługowa


-----------------
czasem tu zaglądam

[ wiadomość edytowana przez: Adam4302 dnia 2011-03-08 19:25:37 ]
  
 
Cytat:
2011-03-08 17:55:32, DeeJay pisze:
rudi - wybacz. Znam Twoje zdanie, ale jakoś nie wyznaję zasady, że można przeżyć "nulljebiąc stare baby i wpierdalając suche buły, bo jebany kapitalista nie chce płacić za skręcanie długopisów 10000 netto/miesiąc"



O kuffffaaaaaaaaaaaaaa, jak to przeczytałem, to o mało nie spadłem z krzesła

Popieram w całej rozciągłości - trzeba się cieszyć z życia póki można.
Następna moja fura będzie sportowa/dwuosobowa
  
 
Cytat:
2011-03-08 19:50:55, -JACO- pisze:
Następna moja fura będzie sportowa/dwuosobowa



Mam seicento 1.1 do sprzedania Wgniecenia usunę w przyszłym tygodniu (nowe drzwi i błotnik już mam). Wsadzisz turbo, albo silnik 1,2 i w cenie 10.000 (zakup + mody) będziesz mieć pocisk z 8 s do setki.
  
 
Cytat:
2011-03-07 18:10:59, QLogic pisze:
Wychodziloby na to, że pali około 40 litrów gazu. Musisz mieć bardzo ciężką nogę


niestety właściciel leje tylko PB wiec musiałem się dostosować w miescie zjarał 20/100
  
 
Cytat:
2011-03-08 20:13:01, Michal-500 pisze:
Mam seicento 1.1 do sprzedania Wgniecenia usunę w przyszłym tygodniu (nowe drzwi i błotnik już mam). Wsadzisz turbo, albo silnik 1,2 i w cenie 10.000 (zakup + mody) będziesz mieć pocisk z 8 s do setki.



eee Seicento nie jest dwuosobowe