[126] Biała Padaka - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Komora bagaznika wymalowana.

Trwaja prace nad wnetrzem

  
 
Konkret, chociaż radziłbym przesunąć tunel. Ten podkład bordowy malujesz białym od razu czy będzie warstwa szarego podkładu jeszcze?
  
 
Piekna robota !
  
 
Ech zamieszcze jakies zdjecia z lata tego roku bo temat zdycha ale maluch trzyma sie dzielnie w cieplym garazu.

Wnetrze pomalowane i zamontowana klatka:

Szybki podglad serducha:

Dalsze prace nad autkiem podgonia na poczatku grudnia.

  
 
Dlaczego zaspawałeś otwory nawiewu na przednią szybę, nie będziesz nią jeździć w wilgotne dni, czy chcesz inaczej rozwiązać problem parującej szyby
  
 
Na razie nad nawiewem na szybe sie nie zastanawialem ale rozwiazanie z rura biegnaca z dmuchawy przez wnetrze auta mi sie nie podoba. Najprawdopodobniej kupi sie jakas zewnetrzny nadmuch ktory mozna bedzie latwo zamontowac / zdemontowac. Moze to bedzie jakas mala dmuchawa badz farelka zamontowana do klatki nad glowa.
  
 
od czego jest adapter do czujnika oleju?
  
 
trójnika poszukaj na szrocie z poloneza.
  
 
Cytat:
2013-10-23 00:59:49, Qulav pisze:
od czego jest adapter do czujnika oleju?



Trojnik sam zrobilem.
  
 
Świąteczne odpalenie silnika he he

https://www.youtube.com/watch?v=gNs_pUwMgxk
  
 
Filmik nie funguje
  
 
Teraz bedzie banglać: http://www.youtube.com/watch?v=gNs_pUwMgxk

Mam inny mikuni i podpowiem Ci że śruba regulacji mieszanki lubi sie wykręcić w maluchu. Zabezpiecz ją lepiej przed tym bo może zubożyć mocno mieszanke co sie źle skończy.



Ciekawy gaźnik i kolektor, pozdro!

[ wiadomość edytowana przez: Karcio86 dnia 2015-04-04 23:01:55 ]
  
 
Świetna robota, miło się ogląda efekty takich prac.
Silnik pracuje całkiem inaczej, co to jest za wydech?
  
 
Wydech to coś takiego:


  
 
Projekt już teraz robi na mnie ogromne wrażenie - nic tylko czekać na koniec - a wydech - to fakt, chodzi zdecydowanie ładniej niż większość rodzimych układów wydechowych.. mam wrażenie że znacznie bardziej basowo - jakiej średnicy są rury w nim?
  
 
Dzwiek tego tlumika jest calkiem inny niz bredy (cichszy i lekko basowy). Srednica rur 38 a koncowka 60mm
  
 
Wew srednica 38? Gdzie go kupiłeś i za ile euro?
  
 
38 srednica wew. Kupiny na ebayu za 250 + 30 euro wysylka.
  
 
pytanie jak będzie sie sprawować na wysokich obrotach pod obciążeniem bo wszystko co się wsadzi w maluchu zawsze dławiło górę bardziej lub mniej ale zawsze. 250euro??
  
 
I jeśli jeszcze spełnia normy decybeli to obnaży >fachowość< naszych rodzimych firm robiących w temacie 126p od dziesięcioleci