Zlot Ogólnopolski Klubu Espero - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy są już gdzieś jakieś fotki, by można było Wam pozazdrościć?
  
 
To był przede wszystkim zlot forum Daewoo a nie Klubu Espero, więc poszukaj na forum Daewoo, tam pewnie będzie coś na ten temat.
  
 
Cytat:
2011-09-11 12:04:26, YeLonkoskY pisze:
To był przede wszystkim zlot forum Daewoo a nie Klubu Espero, więc poszukaj na forum Daewoo, tam pewnie będzie coś na ten temat.


Marek..zrozum ! My nie chcemy być "forum daewoo", my chcemy zobaczyć na naszym forum jak przednio i pysznie bawił się Polski Klub Espero
  
 
Cytat:
2011-09-11 12:50:24, bogdan1 pisze:
Marek..zrozum ! My nie chcemy być "forum daewoo", my chcemy zobaczyć na naszym forum jak przednio i pysznie bawił się Polski Klub Espero


Bogdan ja też nie chcę być bo w końcu Polskiklubespero Jest Najważniejszy

Może jak więcej osób zatęskni to za rok czy dwa uda się zorganizować autonomiczny zlot we własnym gronie w starym stylu. Gdy najmłodsi klubowicze podrosną to i frekwencja będzie dopisywać
  
 
Cytat:
2011-09-11 23:06:37, YeLonkoskY pisze:
Bogdan ja też nie chcę być bo w końcu Polskiklubespero Jest Najważniejszy Może jak więcej osób zatęskni to za rok czy dwa uda się zorganizować autonomiczny zlot we własnym gronie w starym stylu. Gdy najmłodsi klubowicze podrosną to i frekwencja będzie dopisywać


Marek dawne czasy minęły i to chyba bezpowrotnie i to ze względu na jedno: marudzenie.
  
 
Oj tam oj tam Trzeba być dobrej myśli, że tak zacytuję klasyka: "jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie..."