Widzialem dzis - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Aaaa no i jeszcze jedno ! co prawda nie dziś , ale wczoraj w Warszawie widziałem niesamowicie zadbaną , ciemno zieloną 2103 !
Musze przynać ,że trójeczki w takim stanie na żywo jeszcze u nas nie widziałem
Piekna!
  
 
ach... mieć takie cacko. wiatr we włosach i witaj przygodo.
  
 
taka oto zapuszczona 3ka(albo 6tka) stoi w jakimś warsztacie lakierniczym we Wrocławiu koło jakiegoś stadionu
Robił ja specjalnie dla siebie lakiernik ale 2 lata temu wyjechał do stanów i auto zostało tak jak widać. podobno mimo 2 letnim pobycie na polu w takim stanie nie ma na niej ani śladu rdzy (no cóż wiadomo jak dla siebie robił )
Może ktoś się zainteresuje bo autko chyba godne uwagi

zdjęcia pod tym adresem:

ftp://lada:lada@ftp.centur.cjb.net/d:/LADA/lada_wroclaw/

być może niedługo bedę wiedział więcej o tym autku
  
 
dla leniwych









  
 
...jeżeli znasz to daj adres pod jakim stoi to autko... bywam często we wrocku, chętnie zobacze
  
 
Łada ma fajny patent na powiększenie rozstawu kół. Wygląda na to, że felga jest z zupełnie innym odstawieniem , akby zespawana na "odwót". I tym sposobem bez żadnych dystansów ( zbędnej masy) osiągnięto fajny sensowny technicznie efekt.
  
 
Widziałem dziś w centum Zabrza na ul.Bolesława Śmiałego piękny okaz Łady Samary możliwe że wersja Baltic,Zupełnie inne zderzaki przednie i tylne w kolorze nadwozia nakładki progowe,4lampy Helli w zupełnie innym przodku,odblask w miejscu rejestracji z napisem samara,biały lakier był już wypłowiały ale zero rdzy.
Stefan/Sędziszów/
 
 
A ja dziś spotakłem się zupełnie przypadkowo z Perzanem, który zauważyl nas w lusterku , poczekał i zjechaliśmy na małą pogaduszkę
No i zakiełkowały nam w głowie dwie koncepcje
- żeby zimą urządzać sobie "szkołę jazdy po śniegu"na pasie
- druga urządzić wkrótce spotkanko w jakiejs knajpce np. na galerii w M1 lu geancie
Paweł
  
 
a ja widzialem dzis piekna 2103 w okrutnym pomaranczowym kolorze.
ladnie utrzymana, tylko kierownicwe m iala nieoryginalna - od 07... jezdzi nia starszy chyba czlek, sadzac po grubosci szkiel okularrow, ktore lezaly na desce i po stopniu klasycznosci i zadbania auta... Piekne chromy..
wlozylem za wycierak (Cr) karte "zdecydowanie kupie", ale brak odzewu. Zona nazwala mnie czubkiem. dobrze, ze nie jestem sam.
  
 
Wczoraj w sopocie jechałem dziub w dziub z żółta pieknie utrzymaną łada 2105. Niestety nie miałem szansy zatrzymać gościa i poinformować go o LKP.
  
 
Znalazlem ogloszenie sprzedarzy takiej samary pickup:
http://www.mobile.de/SIDW6aQ0ufqNdpD1tYNhQEJBw-t-vaNexlCsAsK%F3P%F3R~BmSB10LsearchPublicJ1066766815A1LsearchPublicCCarY-t-vctpLtt~BmPA1A1B20C140Z-t-vMk_xsO~BSRA6E14400A0A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&top=8&id=11111111124521600&

Nigdy o takiej nie slyszalem wczesniej.
  
 
a ja widziałem dzisiaj w takim stanie samarke ze myslałem ze jak sie ją dotknie to sie rozsypie-rdza,rdza,rdza i jeszcze raz rdza....! wsiada do niej koles i próbuje odpalic-raz,dwa trzy, mysle nie pojedzie-no ale za cwartym razem ruszyła-ALE SIE WLOKŁA-jakby mówiła: dobij mnie!!! ZAL BYŁO PATRZEC
nawet nie podszedłem i nie przekazałem ulotki-przyłącz sie do nas-z tego widoku wyleciało mi z głowy ale z drugiej strony robic z klubu "umieralnie"!!
szkoda ladzianek które podziela albo juz podzieliły taki sam los.....
pozdrawiam
  
 
A oto wspominana przezemnie wcześnie żółta 2105:

  
 
Cytat:
2003-10-21 21:14:36, janisz pisze:
Znalazlem ogloszenie sprzedarzy takiej samary pickup:
http://www.mobile.de/SIDW6aQ0ufqNdpD1tYNhQEJBw-t-vaNexlCsAsK%F3P%F3R~BmSB10LsearchPublicJ1066766815A1LsearchPublicCCarY-t-vctpLtt~BmPA1A1B20C140Z-t-vMk_xsO~BSRA6E14400A0A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&top=8&id=11111111124521600&

Nigdy o takiej nie slyszalem wczesniej.



to jest na moje oko polkabrio a nie pickup..
a polkabrio to w niemczech sie zdarzaja.....
  
 
Dzisiaj tankowałem LPG na BP i za mną stanął golf II . Wysiada "kolo" zaczyna się dopytywać o Nasz klubik (to z powodu naklejki klubowej z tyłu). Myśle sobie, co ma Golf do Lady, ale niech mu będzie, mówię Mu co i jak..........
Na to on mówi, że też należy do klubu Gryf tuning.
Na koniec powiedział: "że Lady w ICH klubie jeszcze nie było i miło by było jakbym na jakieś spotkanie przyjechał".
Ale miło się zrobiło.

PS
Na oś. Zawadzkiego stoi buraczkowa 2107 odpicowana , i ma spoilerek na klapie.
Cudna
  
 
Zwróćcie uwagę na RABATY jakie są udzielane klubowiczom tegoż klubu. U Nas trzeba coś takiego zrobić .........
  
 
Panowie wielgachna prośba niestety z nawału pracy wynikło iż nie miałem czasu zorientować się która werjsa jest ostatnią z tych ulotek i adasco twoje poszły się czesać przy formacie dzisiejszym niestety własnie teraz zdałem sobie z tego sprawe możecie mi podesłać projekty bo aż drukara mi się grzeje do tego ;p ps? Czy ktoś się orientował może jaki jest koszt wizytówki?
  
 
Chłopaki w Szczecinie dali mi kilka ulotek , które tam rozpowszechniająJest to po prostu logo klubu, po spodem adres i wydrukowane na skos. Czy to są takie same ulotki??
paweł
  
 
Cytat:
Jest to po prostu logo klubu, po spodem adres i wydrukowane na skos.



Hm wydrukowane na skos co bo nie pojąłem
  
 
AAAA no bo ja to tak napisałem , ze cięzko zrozumieć
Wszystko razem (czyli napis taki jak na klubowych koszulkach z tyłu) jest wydrukowane na skos kartki o formacie wizytówki.
Skromne ,czytelne , proste karteczki